Aktualności

28-latek zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 18.09.2023

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami z powiatu krakowskiego zatrzymali 28-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków w postaci mefedronu i tabletek MDMA. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Małopolscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, wpadli na trop 28-latka z gminy Czernichów, który jak ustalili, może posiadać znaczne ilości narkotyków. W ubiegły piątek (15 września br.) udali się do miejsca jego zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 28-latka funkcjonariusze znaleźli 213 gramów mefedronu, 8 tabletek MDMA, a także marihuanę. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli  wagę dilerską i młynek do rozdrabniania narkotyków.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Kolejnego dnia w Prokuraturze Rejonowej Kraków – Krowodrza usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

  • narkotyki i sprzęt do porcjowania na stoliku
Powrót na górę strony