Aktualności

Sportowe obchody Święta Niepodległości

Data publikacji 30.10.2023

W sobotę ( 28 października br.) dąbrowscy policjanci wzięli udział w turnieju piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości. To cykliczne wydarzenie od lat stanowi jedną z imprez towarzyszących obchodom kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tegorocznym Turnieju wzięło udział 7 drużyn m.in. policjantów, strażaków, przedsiębiorców, Gminy Gręboszów, pracowników lokalnych firm, a także łączona drużyna samorządowców powiatu dąbrowskiego i nauczycieli. W imieniu organizatorów widowisko sportowe otworzył Lesław Wieczorek Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, a zarazem Starosta Dąbrowski, który życzył wszystkim zawodnikom powodzenia w rozgrywkach a przede wszystkim dobrej zabawy. Drużyny rozegrały mecze w dwóch grupach, po których rozegrano jeszcze mecze półfinałowe i finałowe. Walka na boisku była zacięta.

Zawodnikom kibicowali mieszkańcy powiatu dąbrowskiego, samorządowcy oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł.insp. dr Bogumił Jedynak wraz z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej mł. bryg. Markiem Batorem.
 

  • drużyna policjantów wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego
  • medale na stole - czerwone płutno
  • policjanci rozgrywają mecz na boisku w niebieskich koszulkach
  • policjanci rozgrywają mecz z inną drużyną
Powrót na górę strony