Aktualności

Policjanci ze Skawiny ustalili i zatrzymali sprawcę pobicia 

17-letni mieszkaniec Skawiny pobił przypadkowego mężczyznę. Sprawa została zgłoszona w Komisariacie Policji w Skawinie. Policjanci już kolejnego dnia ustalili i zatrzymali napastnika. Sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia.

6 listopada br. w Komisariacie Policji w Skawinie zostało przyjęte zawiadomienie o pobiciu 20-latka. Do zdarzenia miało dojść 3 dni wcześniej, późnym wieczorem w Skawinie. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzony podczas spaceru wraz ze znajomym, został słownie zaczepiony przez siedzącą na ławce grupkę osób. Po chwili jeden z siedzących tam mężczyzn wstał i zaatakował pokrzywdzonego, uderzając go pięściami w twarz.

Policjanci zaraz po otrzymaniu zawiadomienia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W efekcie intensywnych działań, jak i dzięki dobremu rozpoznaniu mundurowi już kolejnego dnia wpadli na trop odpowiedzialnego za pobicie agresora. Ustalili, że jest nim 17-letni mieszkaniec Skawiny. Sprawca jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, powodując u pokrzywdzonego obrażenia trwające powyżej siedmiu dni. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

Powrót na górę strony