Aktualności

Dwaj poszukiwani osadzeni w zakładach karnych

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji oraz Komisariatu Policji w Chełmku osadzili w zakładach karnych dwóch poszukiwanych. Jednego poszukiwał Sąd Rejonowy w Katowicach, a drugiego Sąd Rejonowy w Oświęcimiu.

Wczoraj (21.11.2023) tuż po godzinie 9 policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji na terenie oświęcimskiej Starówki zatrzymali 50 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna od kilkunastu dni był  poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Katowicach. Jeszcze tego samego dnia został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi 10 miesięcy za przestępstwo drogowe.
Przed południem sukcesem poszukiwania zakończyli policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku. Od kilku miesięcy prowadzili czynności mające na celu zatrzymanie 25 – letniego mieszkańca  Chełmka, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 18 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.  Jeszcze tego samego dnia 25 – latek został osadzony w jednym z zakładów karnych.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.
Zapewniamy anonimowość.
 

Powrót na górę strony