Aktualności

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego dla pracowników cywilnych

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Romana Kustera dla pracowników małopolskiego garnizonu Policji z okazji Święta Służby Cywilnej.

tekst maszynowy zamieszczono poniżej

Święto Służby Cywilnej ustanowione zostało na dzień Narodowego Święta Niepodległości. Nie bez powodu. Już od początków tworzenia się polskiej państwowości w niepodległym kraju odradzające się instytucje publiczne, służba cywilna i administracja państwowa odgrywały ogromną rolę. Odbudowa państwowych struktur nie byłaby możliwa bez sprawnie działających urzędników, rzetelnie i sumiennie wykonujących swoją pracę.

I tak jest i obecnie – Wasza codzienna praca stanowi ogromny wkład nie tylko w systemowe funkcjonowanie naszej organizacji, ale również całej administracji państwowej.

Za to, Drodzy Pracownicy, chcę Wam dzisiaj serdecznie podziękować. Przyjmijcie proszę, słowa uznania za codzienne zaangażowanie w powierzane zadania oraz profesjonalizm w ich realizacji. Życzę Wam wszystkim, aby praca którą wykonujecie stawała się dla Was powodem do dumy, podobnie jak przynależność do naszej policyjnej społeczności.

Życzę Państwu pomyślności w realizacji zamierzeń zawodowych i  osobistych.

insp.Roman Kuster

Powrót na górę strony