Aktualności

Pijany wandal uszkodził drzwi wejściowe w słomnickim komisariacie 

Policjanci z Komisariatu Policji w Słomnikach zatrzymali 42-latka, który uszkodził szybę w drzwiach wejściowych komisariatu. Mężczyzna kopał w nie z całych sił, wykrzykując przy tym wulgaryzmy pod adresem Policji. Okazało się, że był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

26 marca br. w godzinach popołudniowych w Komisariacie Policji w Słomnikach stawił się mężczyzna, który w rozmowie prowadzonej z holu przez domofon z oficerem dyżurnych zachowywał się agresywanie. Mężczyzna domagał się wpuszczenia na teren komisariatu bez podania konkretnego powodu swojej wizyty, wykrzykując przy tym wulgaryzmy kierowane pod adresem Policji. Następnie awanturnik podszedł do oszklonych drzwi wyjściowych i z całych sił zaczął je kopać, uszkadzajac przy tym szybę. Wandal natychmiast został przez policjantów zatrzymany.

Okazał się nim kompletnie pijany 42-latek ze Słomnik. Agresor trafił do pomieszczenia dla ośób zatrzymanych. Kolejnego dnia, po wytrzeźwieniu, usłyszał w komisaracie zarzut uszkodzenia mienia, powodujac straty w wysokości ponad 2 tysięcy złotych. Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci zabezpieczyli od podejrzanego mienie w kwocie tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo 42-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony