Aktualności

Policjanci ustalają przyczyny pożaru 

W nocy z 16 na 17 maja, trzebińscy policjanci zabezpieczali teren przy płonącej piekarni w miejscowości Myślachowice gm. Trzebinia w powiecie chrzanowskim. Na miejscu pracują już śledczy, technik kryminalistyki, a także biegły z zakresu pożarnictwa. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

17 maja br., o godz. 1:24 oficer dyżurny trzebińskiego Komisariatu Policji otrzymał informacje o pożarze piekarni w miejscowości Myślachowice gm. Trzebinia. Ogień zajął całe poszycie dachowe piekarni.  

Na miejscu pracowało kilkanaście zastępów straży pożarnej z powiatu chrzanowskiego, a także Państwowej Straży Pożarnej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. małopolskiego. Działania policjantów polegały na zabezpieczeniu terenu wokół pożaru, tak aby strażacy bez jakichkolwiek przeszkód mogli prowadzić akcję ratowniczo-gaśniczą.

Na szczęście w pożarze żaden z pracowników nocnej zmiany piekarni nie ucierpiał, wszyscy bezpiecznie opuścili budynek. Ogień został ugaszony, a na miejscu pracują już policyjni śledczy, technik kryminalistyki, oraz biegły z zakresu pożarnictwa, aby ustalić okoliczności powstania pożaru. 
 

Powrót na górę strony