Aktualności

Dwie poszukiwane kobiety trafiły za kratki 

Policjanci z oświęcimskiej Komendy Policji zatrzymali dwie poszukiwane kobiety. Jedna z nich była ścigana listem gończym.

We wtorek (21.05.2024) tuż po godzinie 12 policjanci Wydziału Kryminalnego w jednym z mieszkań osiedla Zasole w Oświęcimiu zatrzymali 24 – letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta była poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 332 dni za liczne kradzieże sklepowe.  

O godzinie 20 policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego siłowo weszli do jednego z mieszkań osiedla Chemików w Oświęcimiu, w którym jak ustalili, ukrywała się 30 – letnia mieszkanka Sulejówka. Kobieta była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim w celu odbycia kary pozbawienia wolności 238 dni za przestępstwa kryminalne.

Obie kobiety zostały osadzone w zakładach karnych.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki, prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość. 

Powrót na górę strony