Sportowe sukcesy policjantów z Limanowej

Policjanci z Limanowej sierż.szt. Ewa Bulanda i st.sierż. Denis Gierat na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxing w Nowej Dębie łącznie wywalczyli dwa złote i dwa srebrne medale. To kolejne sportowe sukcesy naszych funkcjonariuszy.

W dniach 20- 22.09.br.. w Nowej Dębie odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu.
W składzie Reprezentacji Polskiej Policji byli nasi funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej: sierż.szt. Ewa Bulanda oraz st. sierż. Denis Gierat (KP Tymbark).

Podczas tegorocznych mistrzostw Ewa wywalczyła 2 Mistrzostwa Polski (złote medale) oraz Vice Mistrzostwo (srebrny medal). To już 30 tytuł Mistrzyni Polski w karierze kickboxerskiej naszej policjantki. Natomiast nasz drugi reprezentant Denis został Vice Mistrzem Polski.
W rywalizacji na mistrzostwach brało udział 188 zawodników mundurowych z 58 jednostek.

Nasi policjanci swoimi zwycięstwami przyczynili się do wywalczenia przez Reprezentacje Polskiej Policji 1 miejsca w rywalizacji drużynowej!
Ale to nie wszystkie pozytywne informacje - limanowska Policja w listopadzie będzie miała swoich przedstawicieli na pierwszym turnieju mundurowych "OPEN MILITARY kickboxing CHAMPIONSHIP" który będzie miał charakter Mistrzostw Świata Służb Mundurowych w Tureckiej Antali.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!