Aktualności

Policjanci i pracownicy KPP w Bochni dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”.

W kilka dni zebrali fundusze i zakupili artykuły niezbędne dla jednej z rodzin, która potrzebuje pomocy. Podarowano sprzęt AGD, artykuły spożywcze i chemiczne oraz ubrania i słodycze. W minioną sobotę zebrane dary trafiły do potrzebujących.

Funkcjonariusze i pracownicy bocheńskiej Policji, kolejny rok z rzędu postanowili dołączyć do grona darczyńców akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Bochni inspektora Jerzego Polczyka mundurowi wspólnie z wolontariuszami "Szlachetnej paczki" zdecydowali się pomóc rodzinie z terenu powiatu bocheńskiego, która z uwagi na trudną sytuację materialną potrzebowała pilnej pomocy. Odzew ze strony policjantów i pracowników bocheńskiej komendy był natychmiastowy. W ciągu kilku dni udało się zebrać fundusze na zakup potrzebnych rodzinie rzeczy, w tym sprzętu AGD, artykułów spożywczych, chemicznych a także ubrań, artykułów szkolnych i słodyczy dla najmłodszych.
„Szlachetna Paczka” jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie.
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

 

  • paczka oklejona znakiem szlachetnej paczki
  • policjanci z zakupionymi prezentami
  • policjanci z zakupionymi prezentami
Powrót na górę strony