Aktualności

Wręczenie nagród zwycięzcom Małopolskiego Konkursu na animację „Patrzeć i być widocznym”

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, wręczyli nagrody rzeczowe oraz dyplomy laureatom Małopolskiego Konkursu na animację „Patrzeć i być widocznym”.

Akcja konkursowa została zorganizowana przez Wydział Ruchu Drogowego KWP  w Krakowie, Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. Zgłoszonych zostało blisko 100 materiałów edukacyjnych. Wykonane przez uczniów animacje, zawierały bardzo ważne wskazówki dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze.
W większości materiałów poruszony został temat przechodzenia przez jezdnię ze wzrokiem utkwionym w telefonie komórkowym i związane z tym niebezpieczeństwa. Wielu uczniów wskazało, jak ważna jest widoczność pieszego na drodze, a tym samym przypomnieli o obowiązku posiadania przez pieszych elementów odblaskowych.  
LAUREACI KONKURSU
I miejsce - Amelia Kulawik Zespół Szkolno - Przedszkolny w Graboszycach – kl. VI                   
II miejsce - Ziemowit Duch Szkoła Podstawowa w Radziemicach – kl. V
III miejsce - Antonina Stolarek Szkoła Podstawowa nr 47 w Krakowie – kl. VIII
WYRÓŻNIENIA
Maksymilian Koryczan Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie  kl. IV 
Julian Burek Szkoła Podstawowa w Radgoszczy kl. II
Maksymilian Ogurek Szkoła Podstawowa nr 11w Nowym Sączu kl. IV
Julia Kęska Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach kl. VI
Nikodem Szydłowski Szkoła Podstawowa w Mniszowie kl. VIII
Tymon Stanek Szkoła Podstawowa w Babicach  kl. III
Klaudia Kupiec – Liceum Ogólnokształcące w Brzesku – kl. II
Zwycięzcy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
 
Filmowe prace dzieci prezentowaliśmy w komunikacie (link do strony poniżej):
 • I miejsce Kulawik 
Na zdjęciu , na tle niebiesko beżowej ściany stoi dziewczynka klasa VI, trzyma w ręku dyplom oraz nagrody, które zapakowane są w trzech papierowych torebkach.
  I miejsce Kulawik
 • I miejsce Kulawik 1
Na zdjęciu , na tle niebiesko beżowej ściany korytarza, stoi dziewczynka klasa VI, trzyma w ręku dyplom oraz nagrodę opakowaną w czarne pudełko, obok stoi policjantka oraz policjant, którzy gratulują jej zdobycia I miejsca w konkursie.
  I miejsce Kulawik 1
 • II miejsce Duch
Na zdjęciu stoi chłopiec klasa V, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą, w którym znajduje się nagroda. Chłopiec ubrany jest w ciemny garnitur oraz muszkę.
  II miejsce Duch
 • III miejsce Stolarek
Na zdjęciu na tle wejścia do budynku szkolnego stoi dziewczyna klasa VIII ubrana w czapkę oraz jasno szary płaszcz. Trzyma w ręku dyplom oraz torebkę papierową w kolorze granatowym z logo Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie.
  III miejsce Stolarek
 • Wyr. Burek
Na zdjęciu na tle ściany z ułożonymi na półce pucharami stoi chłopiec klasa II, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą.
  Wyr. Burek
 • Wyr. Kęska 1
Na zdjęciu na tle kolorowej choinki stoi dziewczynka klasa VI, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą – nauszne granatowe słuchawki.
  Wyr. Kęska 1
 • Wyr. Kęska 
Na zdjęciu na tle ściany z zawieszonymi obrazkami i zdjęciami oraz na tle kolorowej choinki stoi dziewczynka klasa VI, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą – nauszne granatowe słuchawki obok stoją policjantka oraz Pani dyrektor szkoły.
  Wyr. Kęska
 • Wyr. Koryczan
 Na zdjęciu na tle ściany z ułożonymi na półce pucharami stoi chłopiec klasa IV, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą.
  Wyr. Koryczan
 • Wyr. Ogurek 1
Na zdjęciu na tle zawieszonego na ścianie sztandaru Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu stoi chłopiec klasa IV, trzyma w ręku dyplom oraz pudełko z nagrodą.
  Wyr. Ogurek 1
 • Wyr. Ogurek
Na zdjęciu na tle zawieszonego na ścianie sztandaru Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu stoją chłopiec klasa IV, policjantka oraz dwóch policjantów
  Wyr. Ogurek
 • Wyr. Stanek
Na zdjęciu na tle ściany z zawieszonymi w ramce obrazkami oraz na tle wijącego się kwiatu liściastego stoi chłopiec klasa III i trzyma w ręku dyplom oraz nagrodę w pudełku – głośnik.
  Wyr. Stanek
 • Wyr. Szydłowski
Na zdjęciu na tle białej tablicy oraz zielonej ściany stoi chłopiec klasa VIII, trzyma w ręku dyplom oraz nagrodę w białym pudełku – słuchawki.
  Wyr. Szydłowski
Powrót na górę strony