Aktualności

Wręczenie nagród za zajęcie II miejsca w konkursie pn. "Stok nie jest dla bałwanów"

Data publikacji 03.08.2020

W piątek z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu oraz Starosty Powiatu Nowotarskiego, Sebastian Cebula oraz Kacper i Dominik Kudasik odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie II miejsca w kategorii spot filmowy w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

W tym roku realizowano IV edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.  Sebastian Cebula z Nowego Targu oraz Kacper i Dominik Kudasik ze Szlembarku pod czujnym okiem opiekuna Pani Anety Kudasik reprezentując powiat nowotarski, nagrali spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe przesłaną pracę oceniło bardzo wysoko, przyznając chłopcom II miejsce. 

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji  oraz Partnerów akcji. Dlatego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w imieniu  Komendanta Głównego Policji, nagrody i dyplomy okolicznościowe wręczył mł. insp. Grzegorz Wyskiel, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. Serdeczne gratulacje i drobne upominki wręczył zwycięzcom również Krzysztof Faber, Starosta Powiatu Nowotarskiego.   Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania,  popłynęły również w stronę Pani Anety Kudasik, opiekunki  chłopców. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU, Polski Związek Narciarski oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. 
Sebastianowi, Kacprowi i Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Opis filmu: zwycięski film - stok nie jest dla bałwanów

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.99 MB)

 

Powrót na górę strony