Z życia garnizonu

Policjant z Nowego Sącza zajął drugie miejsce w turnieju tenisa stołowego

Data publikacji 26.05.2023

20 maja br. w hali Klubu Sportowego Bronowianka Kraków odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i Prezesa Inpost, zorganizowany przez IPA Region Nowy Sącz oraz InPost. Wydarzenie patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji – nadinsp. Michał Ledzion oraz Prezes Zarządu InPost – Rafał Brzoska. W szranki stanęli członkowie IPA, małopolscy policjanci i emerytowani funkcjonariusze, a także pracownicy InPostu. Mecz otwarcia został rozegrany pomiędzy I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji – insp. Rafałem Leśniakiem, a Prezesem Zarządu InPost – Rafałem Brzoską i zakończył się remisem.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wśród pań wywalczyła reprezentantka Policji – Joanna Jagła, a w kategorii open najlepszy był Marcin Łowas z zakopiańskiej Policji. Tuż za nim, po emocjonującym pojedynku, uplasował się reprezentant IPA Nowy Sącz – Dominik Woźniak, który na co dzień służy w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajął zespół w składzie: Rafał Leśniak, Dominik Woźniak i Michał Kantor, którzy reprezentowali IPA Nowy Sącz. 
Zwycięzcy turnieju odebrali pamiątkowe medale i statuetki z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie – insp. Rafała Leśniaka, Wiceprezesa Zarządu InPost – Marcina Pulchego oraz Elżbiety Garguli – Przewodniczącej Zarządu Regionu IPA Nowy Sącz. Organizatorzy już zapowiedzieli, że turniej będzie kontynuowany.

Powrót na górę strony