Z życia garnizonu

Nabór na studia podyplomowe

Data publikacji 15.06.2023

Na podstawie porozumienia o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, w roku akademickim 2023/2024 zostanie uruchomiona dziesiąta edycja dwusemestralnych studiów podyplomowych Zarządzanie Kapitałem Ludzkim dla funkcjonariuszy i pracowników Policji garnizonu małopolskiego

Na podstawie porozumienia o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji  w Krakowie i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, w roku akademickim 2023/2024 zostanie uruchomiona dziesiąta edycja dwusemestralnych studiów podyplomowych Zarządzanie Kapitałem Ludzkim dla funkcjonariuszy i pracowników Policji garnizonu małopolskiego. W ich programie znajdą się między innymi takie przedmioty, jak: Autoprezentacja i wywieranie wpływu, Elementy prawa prasowego, Przywództwo, Motywacje pozafinansowe, Komunikacja interpersonalna, Zarządzanie stresem i emocjami, Zarządzanie konfliktem i negocjacje, a także (w formie warsztatów) Prowadzenie rozmów oceniajacych, motywujących i dyscyplinujących.  

Osoby zainteresowane podjęciem przedmiotowych studiów proszone są o kontakt z podinsp. Kazimierzem Kyrczem z Wydziału Prezydialnego KWP w Krakowie /tel. 83 54 007/.
 

Powrót na górę strony