Z życia garnizonu

Podziękowania za lata wzorowej pracy

Data publikacji 31.08.2023

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion podziękował pani Krystynie Rojewskiej z Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Krakowie, za 15 lat wzorowej pracy na rzecz naszego resortu. Pan Krystyna przechodzi na zasłużoną emeryturę po 46 latach pracy.

31 sierpnia br., w gabinecie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Krystyny Rojewskiej przechodzącej na emeryturę. Pani Krystyna, zatrudniona dotychczas  w Wydziale Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na stanowisku sprzątającej.  Po 46  latach pracy przechodzi na zasłużoną  emeryturę.
W uroczystości uczestniczył także przełożony pani Krystyny - zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów  pan Paweł Mazur. 
Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie serdecznie pogratulował Krystynie kilkudziesięciu lat aktywności zawodowej, podziękował za harmonijną współpracę, za uśmiech i życzliwość, a przede wszystkim za zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków na rzecz logistyki w małopolskiej Policji. Pan Generał życzył Pani Krystynie aby kolejny etap drogi życiowej przebiegał w zdrowiu i doskonałej atmosferze wśród życzliwych i serdecznych ludzi. Podczas spotkania Generał wręczył emerytce  kwiaty oraz  list okolicznościowy .

Pani Krystyna przez niemalże całe swoje zatrudnienie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie dała się poznać jako osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę ale również jako dobra koleżanka.
Dziękujemy Pani Krystyno!

 

  • Komendant Wojewódzki dziękuje pracownicy przechodzącej na emeryturę
  • Pani Krystyna
  • Komendant Wojewódzki wraz z Zastępcą Naczelnika Działu Inwestycji i Remontów oraz panią Krystyną
Powrót na górę strony