Z życia garnizonu

Nowe rekordy siłaczy mundurowych w Tarnowie

Data publikacji 18.09.2023

W minioną sobotę (16.09.2023 r.) odbyły się zawody sportowe Xtreme Cross Służb Mundurowych o Puchar Przewodniczącego NSZZP KMP w Tarnowie oraz Przewodniczącego Regionu IPA Tarnów pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Zmagania miały miejsce w strefie outdoor klubu Xtreme Fitness Tarnów Błonie.

W sobotę na obiektach klubu Xtreme Fitness Tarnów Błonie w ramach II edycji zawodów siłowych służb mundurowych, pojawili się siłacze reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie oraz Komendę Miejską Policji w Tarnowie. Zawodnicy mierzyli się w dwóch pucharowych konkurencjach;

  • wyciskanie sztangi leżąc
  • podciąganie na drążku.

W wyciskaniu sztangi leżąc – pierwsze miejsce zajął reprezentujący Komendę Wojewódzka Policji w Krakowie mł. asp. Paweł Kubacki uzyskując wynik 165 kilogramów, a na drugim miejscu uplasował się sierż. sztab. Krystian Węgrzyn z Komisariatu Policji w Żabnie z wynikiem 130 kilogramów.

W drugiej konkurencji – podciąganie na drążku pierwsze miejsce zajął krakowski policjant podnosząc się 48 razy, tuż za nim uplasował się nadkom. Marcin Dakowicz, również reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie podciągając się 47 razy.

Zawody odbyły się dzięki przychylności pracowników klubu Xtreme Fitness oraz fundatorom nagród rzeczowych firmie Olimp Labs. W przyszłym roku kolejna edycja zawodów siłowych, na którą już dzisiaj zapraszamy.

 

 

  • 1. mężczyźni pozujący do zdjęcia jeden trzyma statuetkę
  • 2. uczestnik zawodów podczas podciągania i sędzia zawodów
  • 3. uczestnik zawodów podczas wyciskania sztangi leząc oraz sedzia zawodów
  • 4. uczestnicy zawodów siłowych w Tarnowie
Powrót na górę strony