Bezpieczny senior

IX edycja Forum Seniora zorganizowana przez Gazetę Krakowską oraz Dziennik Polski

Data publikacji 15.07.2021

Forum Seniora to to seria wykładów dedykowana osobom starszym. To odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych, porad ekspertów, w tym policjantów na temat zagrożeń z jakimi mogą spotkać się seniorzy.


W dniu 21 kwietnia 2021 roku o godzinie 10.00 odbyła się transmisja wydarzenia , która była ogólnodostępna w serwisach internetowych Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego.

Jedno z wystąpień, pt. „Seniorze, nie daj się oszukać” z udziałem podkomisarz Beaty Wcisło z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dotyczyło elementarnych zasady bezpieczeństwa, o których seniorzy muszą pamiętać w codziennym życiu. Podczas rozmowy z prowadzącym forum Markiem Moskalikiem został zaprezentowany plakat „Seniorze, nie daj się oszukać”. Relację z forum można było przeczytać również tego samego dnia w specjalnym dodatku do Dziennika Polskiego z okazji IX Forum Seniora.

Ponadto w dodatku do prasy codziennej Dziennik Polski ukazał się wspólny plakat Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ostrzegający przed oszustami.
 

  • Prowadzący IX edycję Forum Seniora z policjantką
    IMG_20210408_145710
Powrót na górę strony