Podziękowania

Podziękowania od Wojewody Małopolskiego

Data publikacji 24.11.2021

Szanowny Pan  nadinspektor Michał Ledzion Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie  składam serdeczne podziękowania za nieocenioną i profesjonalną pomoc przy organizacji i zabezpieczeniu Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada w Krakowie.  To wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców Krakowa, Małopolski, jak również przybyłych gości. Spokojne i bezpieczne celebrowanie najważniejszych uroczystości patriotycznych zbliża do siebie ludzi i zachęca do rodzinnego upamiętniania wydarzeń historycznych.  Dzięki życzliwości Pana Generała uroczystości na placu Jana Matejki przybrały pełną powagi i godności formę. Nie zabrakło także radosnego przeżywania rocznicy odzyskania niepodległości. Słowa podziękowania kieruję w szczególności za wystawienie pojazdów reprezentacyjnych policji zarówno do defilady, jak i na placu, jako atrakcja dla zgromadzonych uczestników.  Proszę o przekazanie podziękowań policjantom, którzy zabezpieczali obchody na miejscu, służąc pomocą i czuwając nad prawidłowym, niezakłóconym przebiegiem uroczystości.  Niech wyrazem wdzięczności będzie radość i zadowolenie mieszkańców malujące się na ich twarzach podczas tegorocznych obchodów.

Szanowny Pan

nadinspektor Michał Ledzion Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie

 

składam serdeczne podziękowania za nieocenioną i profesjonalną pomoc przy organizacji i zabezpieczeniu Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada w Krakowie.

To wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców Krakowa, Małopolski, jak również przybyłych gości. Spokojne i bezpieczne celebrowanie najważniejszych uroczystości patriotycznych zbliża do siebie ludzi i zachęca do rodzinnego upamiętniania wydarzeń historycznych.

Dzięki życzliwości Pana Generała uroczystości na placu Jana Matejki przybrały pełną powagi i godności formę. Nie zabrakło także radosnego przeżywania rocznicy odzyskania niepodległości. Słowa podziękowania kieruję w szczególności za wystawienie pojazdów reprezentacyjnych policji zarówno do defilady, jak i na placu, jako atrakcja dla zgromadzonych uczestników.

Proszę o przekazanie podziękowań policjantom, którzy zabezpieczali obchody na miejscu, służąc pomocą i czuwając nad prawidłowym, niezakłóconym przebiegiem uroczystości.

Niech wyrazem wdzięczności będzie radość i zadowolenie mieszkańców malujące się na ich twarzach podczas tegorocznych obchodów.

 
Powrót na górę strony