Podziękowania

Podziękowania od Wojewody za włączenie się akcję „Pomagamy Ukrainie ze smakiem”

Szanowny Pan
nadinspektor Michał Ledzion
Komendant Wojewódzki
Policji w Krakowie

Szanowny Panie Komendancie

                proszę przyjąć serdeczne podziękowanie za bezinteresowne włączenie się w organizację projektu „Pomagamy Ukrainie ze smakiem”.
Naszym udziałem było piękne i zapewne niezapomniane wydarzenie, które pozwoliło wyrazić głęboką solidarność z Narodem Ukraińskim, mierzącym się z dramatem wojny. Pokazaliśmy, że w tych trudnych chwilach chcemy nie tylko nieść pomoc, ale również być blisko naszych Przyjaciół zza wschodniej granicy, poznając ich kulturę i specjały kuchni.
Nie byłoby możliwe przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia bez zaangażowania tak wielu podmiotów i ludzi dobrej woli. Po raz kolejny daliśmy wyraz temu, że wspólnymi siłami możemy więcej, że razem jesteśmy silniejsi, a naszym wspólnym celem jest pomoc Ukrainie.
Mając to na uwadze, serdecznie dziękuję Panu Komendantowi i Pana Współpracownikom za przychylność wobec tej inicjatywy i każdy gest życzliwości okazany na etapie planowania i realizacji, a nade wszystko za przygotowanie stanowiska informacyjnego, przekazanie przedmiotów na licytację, zaprezentowanie pojazdów reprezentacyjnych Policji oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podczas trwania wydarzenia.
Nasza owocna współpraca przyniosla tak wiele dobrego. W wyniku przeprowadzonej zbiórki i aukcji cennych przedmiotów udalo się zebrać środki w wysokości prawie 40 tys. złotych, które zostaną przekazane na potrzeby osób dotkniętych wojną w Ukrainie. Niech te wymierne efekty staną się dla nas inspiracją do realizacji kolejnych cennych przedsięwzięć.

Powrót na górę strony