Projekty zrealizowane

„Zakup wyposażenia i sprzętu specjalistycznego do działań związanych z ochroną środowiska naturalnego na terenie województwa małopolskiego”

Plansza dofinansowania, której tekst zamieszczony jest poniżej

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinasowanie zakupu wyposażenia i sprzętu specjalistycznego do działań związanych z ochroną środowiska naturalnego na terenie województwa małopolskiego.

Realizacja: 2020 rok

Całkowita wartość projektu: 600 000,00 zł

Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Język: Polski
Status projektu: realizowany

 


Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie dzięki  wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zakupiła 22 sonometry, 5 zestawów do analizy spalin oraz wyposażenie i sprzęt niezbędny do podejmowania interwencji w terenach górskich. Teraz wyposażenie trafi do małopolskich policjantów.

Umowa pomiędzy Komendą Wojewódzka Policji w Krakowie a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dotyczyła zakupu wyposażenia i sprzętu specjalistycznego do działań związanych z ochroną środowiska naturalnego na terenie województwa małopolskiego. Zakupiony sprzęt zwiększa możliwości małopolskiej Policji m.in. z zakresu pomiaru poziomu spalin, hałasu emitowanego przez samochody czy zabezpieczania i neutralizacji podejrzanych materiałów i substancji, które mogą znajdować się w miejscach stanowiących zagrożenie dla ludzi i środowiska. 
W ramach projektu Policja małopolska zakupiła 22 sonometry, 5 zestawów do analizy spalin (5 analizatorów spalin i 5 dymomierzy), lornetkę termowizyjną oraz 10 namiotów do podejmowania działań w terenach górskich. Łączna wartość projektu to 600 tys. zł. Połowę tej kwoty pokrył Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Sprzęt będzie służył policjantom w jednostkach terenowych. 

Realizacja: 2020 rok


Całkowita wartość projektu: 600 000,00 zł


Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

 

 • zdjęcie lornetki termowizyjnej
  lornetka termowizyjna
 • zdjęcie sonometru
  sonometr
 • zdjęcie analizatora spalin
  analizator spalin
 • zdjęcie analizatora spalin 2
  analizator spalin
 • zdjęcie dymomierza
  dymomierz

 

 

Powrót na górę strony