Aktualności

Limanowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 36-latka

Pośród wielu czynności, które na co dzień wykonują policjanci wydziału kryminalnego, jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Szukanie osób ukrywających się to często długa i żmudna praca. W minionym tygodniu intensywne działania limanowskich funkcjonariuszy doprowadziły do wytypowania miejsca ukrywania się i finalnie do zatrzymania poszukiwanego 2 listami gończymi mieszkańca Koszar.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z limanowskiej komendy po szeregu czynności operacyjnych ustalili możliwe miejsce ukrywania się poszukiwanego mężczyzny i 14 lutego br. w Zalesiu Śląskim (woj. opolskie) zatrzymali 36-letniego mieszkańca Koszar.  Zatrzymany był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie podejmował żadnej próby ucieczki. Po zatrzymaniu doprowadzony został do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu skąd kolejno trafił do ZK w Strzelcach Opolskich.
Poszukiwany ukrywał się od września 2022 roku w różnych miastach na terenie woj. śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, zrywając przy tym całkowicie kontakt z rodziną oraz osobami zamieszkałymi na terenie powiatu limanowskiego.
36-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego poszukiwany był na podstawie 2 listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach oraz przez Sąd Rejonowy w Limanowej m.in. za oszustwa.  Za poszukiwanym oprócz listów gończych wydano również 7 zarządzeń o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych z różnych organów poszukujących w kraju.  36-latek najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

 

Film VID-20240221-WA0001.mp4

Pobierz plik VID-20240221-WA0001.mp4 (format mp4 - rozmiar 13.47 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony