Aktualności

Zatrzymany 36-latek, który ciężko zranił pracownika jednej z firm na krakowskim Ruczaju

W jednej z firm na Ruczaju doszło do napaści na pracownika oraz zranienia go ostrym narzędziem przez 36-latka. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, a napastnik został zatrzymany przez krakowskich policjantów. Prokuratura zdecyduje o przedstawieniu zarzutu 36-latkowi i zastosowaniu ewentualnych środków zapobiegawczych.

Wczoraj tj. 9 lipca br., około godziny 10 oficer dyżurny krakowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w budynku jednej z firm na terenie Ruczaju został zaatakowany mężczyzna. Przybyły na miejsce patrol zastał obezwładnionego przez innych pracowników 36-latka, a także zranionego pracownika firmy oraz pracownika ochrony, który próbował zapobiec napaści.

Poszkodowany, z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia, natomiast pracownik ochrony został zaopatrzony medycznie na miejscu.
36-letni napastnik został zatrzymany przez krakowskich policjantów, a po przeprowadzonych z nim wstępnych czynnościach został przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci cały czas gromadzą materiał dowodowy i dzisiaj będą przeprowadzać dalsze czynności z zatrzymanym.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, która będzie nadzorować postępowanie i zdecyduje o przedstawieniu 36-latkowi zarzutów i ewentualnym zastosowaniu środków zapobiegawczych.

Powrót na górę strony