Tag przeszukanie
Rozmiar czcionki
- Nowotarscy policjanci znaleźli narkotyki podczas przeszukania u 36-latka Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zatrzymali 36-letniego mieszkańca Nowego Targu, u którego znaleziono środki odurzające.
- Policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 21-latka W miniony poniedziałek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadzili działania na krakowskim Prokocimiu, gdzie w jednym z mieszkań zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
- Policjanci szukali narkotyków w jednym z dużych podkrakowskich zakładów Małopolscy policjanci wraz z funkcjonariuszką Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie przeprowadzili kontrolę jednego z dużych zakładów produkcyjnych pod kątem posiadania przez pracowników środków odurzających. Kontrolę zainicjowało kierownictwo zakładu.
Nowotarscy policjanci znaleźli narkotyki podczas przeszukania u 36-latka
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zatrzymali 36-letniego mieszkańca Nowego Targu, u którego znaleziono środki odurzające.
Policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 21-latka
W miniony poniedziałek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadzili działania na krakowskim Prokocimiu, gdzie w jednym z mieszkań zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci szukali narkotyków w jednym z dużych podkrakowskich zakładów
Małopolscy policjanci wraz z funkcjonariuszką Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie przeprowadzili kontrolę jednego z dużych zakładów produkcyjnych pod kątem posiadania przez pracowników środków odurzających. Kontrolę zainicjowało kierownictwo zakładu.