Tag pościg
Rozmiar czcionki
- Pościg za pijanym kierowcą Do 5 lat więzienia grozi 60-letniemu kierowcy audi, który ucieczkę przed policjantami zakończył poważną kraksą. Pijany mężczyzna uciekał przed radiowozem, zagrażając innym kierowcom. Policjanci zatrzymali uciekiniera, kiedy jego samochód spadł ze skarpy i uderzył w betonowy mur.
- Pościg za pijanym kierującym Kilkadziesiąt minut trwał pościg za srebrnym fordem, którego kierowca w Tarnowie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i kolizji ze znakami drogowymi oraz infrastrukturą drogową zjechał na pas zieleni, gdzie się zatrzymał. W samochodzie jechało dwóch mężczyzn i obaj został obezwładnieni przez policjantów. Okazało się, że w organizmie kierowcy jest ponad 2 promile alkoholu, a dodatkowo w jego kartotece widniej zapis o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych.
- Pościg za sklepowym złodziejem Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas służby na terenie miasta zatrzymali sklepowego złodzieja. Mężczyzna przykuł uwagę mundurowych ponieważ wybiegł ze sklepu, jakby przed kimś uciekał.
- Poszukiwany do odsiadki wpadł, bo jechał buspasem. Ukrywający się przez organami ścigania czasami wpadają z prozaicznego powodu, jak to miało miejsce przedwczoraj na krakowskim Podgórzu. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zatrzymali 32-latka, który odpowie za złamanie przepisów drogowych i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
- Poszukiwany wpadł na kolejnej kradzieży Policjanci ze Świątnik Górnych zatrzymali 50-latka uciekającego na skradzionym chwile wcześniej rowerze. Okazało się, że nie pierwszy raz popełnił to przestępstwo, bo był poszukiwany do odsiadki za wcześniejszą kradzież z włamaniem. Po zarzutach trafił za kraty.
- Poszukiwany wpadł, bo szalał samochodem po ulicach miasta Policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zatrzymali pirata drogowego, który urządził sobie rajd ulicami Tarnowa. Po zatrzymaniu okazało się, że 23-latek jest pijany, pod wpływem narkotyków, poszukiwany i z zakazem prowadzenia pojazdów. Zgodnie z sądowym nakazem po wytrzeźwieniu trafił za kratki.
- Poszukiwany zatrzymany po krótkim pościgu w Białym Dunajcu Poszukiwany zatrzymany po krótkim pościgu w Białym Dunajcu Tatrzańscy policjanci po pościgu zatrzymali 34-letniego kierującego osobowym Volkswagenem, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Powodem ucieczki były prowadzone za nim poszukiwania oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Uciekinierowi grozi teraz do 5 lat więzienia.
- Przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ukarali go mandatami na łączną kwotę 9200 zł i 29 pkt Mieszkaniec powiatu wadowickiego przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Myślał, że się uda uniknąć odpowiedzialności. Chwilę później ponownie spotkał się z funkcjonariuszami…
- Przyjechał pijany na stację paliw 28-latek mając ponad 2 promile w organizmie, przyjechał wraz z 11-letnią córką na stację paliw. Próbował uciec, gdy jeden ze świadków uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyznę zatrzymali policjanci.
- Sądeccy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę 27-letni mieszkaniec Nowego Sącza nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Jak się później okazało, mężczyzna prowadził samochód, będąc w stanie nietrzeźwości.
- Skuteczny pościg za drogowym przestępcą na motocyklu Policjanci z oświęcimskiej drogówki podczas pościgu zatrzymali motocyklistę, który nie zważając na konsekwencje próbował uniknąć kontroli drogowej. 22 – latek ze Śląska złamał sądowy zakaz kierowania, jest podejrzany o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pod ich wpływem, a podczas próby zatrzymania potrącił jednego z funkcjonariuszy.
- Staranował 17 samochodów, rogatki kolejowe, budynek mieszkalny i próbował rozjechać policjanta. Został zatrzymany po pościgu przez dwa województwa. 30-latek z powiatu miechowskiego jechał mercedesem sprinterem przez dwa województwa: śląskie i małopolskie. Od Katowic przez Olkusz, Wolbrom do Podlesic w powiecie miechowskim. Kierowca po drodze uszkodził 17 samochodów, rogatki na przejeździe kolejowym. W Podlesicach staranował radiowóz dzielnicowego z Wolbromia i próbował go zepchnąć z drogi. Policjant oddał kilka strzałów celując w tylną oponę. 30-latek zatrzymał samochód i dalej uciekał pieszo. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez dzielnicowego.
- Szaleńcza ucieczka 17-latka zakończona na Zakopiance. Nietrzeźwy i bez prawa jazdy uszkodził sześć pojazdów Nietrzeźwy 17-latek bez uprawnień do kierowania nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed myślenickimi policjantami ulicami miasta oraz Zakopianką, stwarzając poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po dynamicznym pościgu i uszkodzeniu sześciu pojazdów został skutecznie zatrzymany.
- Tymczasowy areszt dla motocyklisty, który potrącił policjanta Sąd Rejonowy w Oświęcimiu na wniosek prokuratora aresztował na dwa miesiące 22 – letniego mieszkańca Śląska, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas ucieczki motocyklem potrącił policjanta. Mężczyzna jest podejrzany o czynną napaść na funkcjonariusza Policji, naruszenie nietykalności funkcjonariusza, posiadanie narkotyków, kierowanie pod ich wpływem, a także złamanie zakazu kierowania.
- Ucieczka przed policjantami zakończona w rowie. 16-latek odpowie przed sądem Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali w rejonie Łysej Polany nieletniego ,,kierowcę’’. 16-latek odpowie teraz przed sądem za jazdę bez wymaganych uprawnień, ucieczkę przed policjantami oraz spowodowanie kolizji.
- Uciekali przed policjantami, nie unikną odpowiedzialności Nocny pościg ulicami Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego zakończył się zatrzymaniem dwóch mężczyzn, w tym poszukiwanego. Kierowca, który zignorował sygnały do zatrzymania oraz podróżujący z nim pasażer, schowali się w piwnicy jednego z domów. Jak się okazało nie była to skuteczna kryjówka, bo policjanci bardzo szybko ich namierzyli. Zatrzymani usłyszeli zarzuty, ale niewykluczone, że wkrótce usłyszą kolejne.
- Uciekał przed policjantami bo kierował bez uprawnień Po pościgu zakończonym na terenie powiatu proszowickiego bocheńscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który w miejscowości Ispina nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 25-latek przekroczył dozwoloną prędkość i zlekceważył polecenia wydawane przez policjantów, podejmując próbę ucieczki. Powodem takiego zachowania był brak prawa jazdy. Niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem, za które mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.
- Uciekał przed policjantami bo nie miał prawa jazdy 48-latek, kierujący renaultem przekroczył dozwoloną prędkość i pomimo wydanego przez policjantów sygnału do zatrzymania zaczął uciekać. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu 1,5 kilometra dalej. Mieszkaniec gminy Rzezawa uciekał, bo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
- Uciekał przed policjantami i staranował radiowóz Policjanci z Wydziału Kryminalnego suskiej komendy zatrzymali 27-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej a uciekając staranował radiowóz. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a prokurator objął go policyjnym dozorem.
- Uciekała przed policjantami, bo była nietrzeźwa i bez uprawnień do kierowania 25-letnia kierująca citroenem uciekała przed policyjną kontrolą trzeźwości. Kobieta została zatrzymana, a badanie alkomatem wykazało w jej organizmie prawie promil alkoholu. Mieszkanka gminy Nowy Wiśnicz miała także zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.
Pościg za pijanym kierowcą
Do 5 lat więzienia grozi 60-letniemu kierowcy audi, który ucieczkę przed policjantami zakończył poważną kraksą. Pijany mężczyzna uciekał przed radiowozem, zagrażając innym kierowcom. Policjanci zatrzymali uciekiniera, kiedy jego samochód spadł ze skarpy i uderzył w betonowy mur.
Pościg za pijanym kierującym
Kilkadziesiąt minut trwał pościg za srebrnym fordem, którego kierowca w Tarnowie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i kolizji ze znakami drogowymi oraz infrastrukturą drogową zjechał na pas zieleni, gdzie się zatrzymał. W samochodzie jechało dwóch mężczyzn i obaj został obezwładnieni przez policjantów. Okazało się, że w organizmie kierowcy jest ponad 2 promile alkoholu, a dodatkowo w jego kartotece widniej zapis o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Pościg za sklepowym złodziejem
Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas służby na terenie miasta zatrzymali sklepowego złodzieja. Mężczyzna przykuł uwagę mundurowych ponieważ wybiegł ze sklepu, jakby przed kimś uciekał.
Poszukiwany do odsiadki wpadł, bo jechał buspasem.
Ukrywający się przez organami ścigania czasami wpadają z prozaicznego powodu, jak to miało miejsce przedwczoraj na krakowskim Podgórzu. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zatrzymali 32-latka, który odpowie za złamanie przepisów drogowych i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Poszukiwany wpadł na kolejnej kradzieży
Policjanci ze Świątnik Górnych zatrzymali 50-latka uciekającego na skradzionym chwile wcześniej rowerze. Okazało się, że nie pierwszy raz popełnił to przestępstwo, bo był poszukiwany do odsiadki za wcześniejszą kradzież z włamaniem. Po zarzutach trafił za kraty.
Poszukiwany wpadł, bo szalał samochodem po ulicach miasta
Policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zatrzymali pirata drogowego, który urządził sobie rajd ulicami Tarnowa. Po zatrzymaniu okazało się, że 23-latek jest pijany, pod wpływem narkotyków, poszukiwany i z zakazem prowadzenia pojazdów. Zgodnie z sądowym nakazem po wytrzeźwieniu trafił za kratki.
Poszukiwany zatrzymany po krótkim pościgu w Białym Dunajcu
Poszukiwany zatrzymany po krótkim pościgu w Białym Dunajcu
Tatrzańscy policjanci po pościgu zatrzymali 34-letniego kierującego osobowym Volkswagenem, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Powodem ucieczki były prowadzone za nim poszukiwania oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Uciekinierowi grozi teraz do 5 lat więzienia.
Przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ukarali go mandatami na łączną kwotę 9200 zł i 29 pkt
Mieszkaniec powiatu wadowickiego przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Myślał, że się uda uniknąć odpowiedzialności. Chwilę później ponownie spotkał się z funkcjonariuszami…
Przyjechał pijany na stację paliw
28-latek mając ponad 2 promile w organizmie, przyjechał wraz z 11-letnią córką na stację paliw. Próbował uciec, gdy jeden ze świadków uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyznę zatrzymali policjanci.
Sądeccy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
27-letni mieszkaniec Nowego Sącza nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Jak się później okazało, mężczyzna prowadził samochód, będąc w stanie nietrzeźwości.
Skuteczny pościg za drogowym przestępcą na motocyklu
Policjanci z oświęcimskiej drogówki podczas pościgu zatrzymali motocyklistę, który nie zważając na konsekwencje próbował uniknąć kontroli drogowej. 22 – latek ze Śląska złamał sądowy zakaz kierowania, jest podejrzany o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pod ich wpływem, a podczas próby zatrzymania potrącił jednego z funkcjonariuszy.
Staranował 17 samochodów, rogatki kolejowe, budynek mieszkalny i próbował rozjechać policjanta. Został zatrzymany po pościgu przez dwa województwa.
30-latek z powiatu miechowskiego jechał mercedesem sprinterem przez dwa województwa: śląskie i małopolskie. Od Katowic przez Olkusz, Wolbrom do Podlesic w powiecie miechowskim. Kierowca po drodze uszkodził 17 samochodów, rogatki na przejeździe kolejowym. W Podlesicach staranował radiowóz dzielnicowego z Wolbromia i próbował go zepchnąć z drogi. Policjant oddał kilka strzałów celując w tylną oponę. 30-latek zatrzymał samochód i dalej uciekał pieszo. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez dzielnicowego.
Szaleńcza ucieczka 17-latka zakończona na Zakopiance. Nietrzeźwy i bez prawa jazdy uszkodził sześć pojazdów
Nietrzeźwy 17-latek bez uprawnień do kierowania nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed myślenickimi policjantami ulicami miasta oraz Zakopianką, stwarzając poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po dynamicznym pościgu i uszkodzeniu sześciu pojazdów został skutecznie zatrzymany.
Tymczasowy areszt dla motocyklisty, który potrącił policjanta
Sąd Rejonowy w Oświęcimiu na wniosek prokuratora aresztował na dwa miesiące 22 – letniego mieszkańca Śląska, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas ucieczki motocyklem potrącił policjanta. Mężczyzna jest podejrzany o czynną napaść na funkcjonariusza Policji, naruszenie nietykalności funkcjonariusza, posiadanie narkotyków, kierowanie pod ich wpływem, a także złamanie zakazu kierowania.
Ucieczka przed policjantami zakończona w rowie. 16-latek odpowie przed sądem
Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali w rejonie Łysej Polany nieletniego ,,kierowcę’’. 16-latek odpowie teraz przed sądem za jazdę bez wymaganych uprawnień, ucieczkę przed policjantami oraz spowodowanie kolizji.
Uciekali przed policjantami, nie unikną odpowiedzialności
Nocny pościg ulicami Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego zakończył się zatrzymaniem dwóch mężczyzn, w tym poszukiwanego. Kierowca, który zignorował sygnały do zatrzymania oraz podróżujący z nim pasażer, schowali się w piwnicy jednego z domów. Jak się okazało nie była to skuteczna kryjówka, bo policjanci bardzo szybko ich namierzyli. Zatrzymani usłyszeli zarzuty, ale niewykluczone, że wkrótce usłyszą kolejne.
Uciekał przed policjantami bo kierował bez uprawnień
Po pościgu zakończonym na terenie powiatu proszowickiego bocheńscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który w miejscowości Ispina nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 25-latek przekroczył dozwoloną prędkość i zlekceważył polecenia wydawane przez policjantów, podejmując próbę ucieczki. Powodem takiego zachowania był brak prawa jazdy. Niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem, za które mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.
Uciekał przed policjantami bo nie miał prawa jazdy
48-latek, kierujący renaultem przekroczył dozwoloną prędkość i pomimo wydanego przez policjantów sygnału do zatrzymania zaczął uciekać. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu 1,5 kilometra dalej. Mieszkaniec gminy Rzezawa uciekał, bo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
Uciekał przed policjantami i staranował radiowóz
Policjanci z Wydziału Kryminalnego suskiej komendy zatrzymali 27-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej a uciekając staranował radiowóz. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a prokurator objął go policyjnym dozorem.
Uciekała przed policjantami, bo była nietrzeźwa i bez uprawnień do kierowania
25-letnia kierująca citroenem uciekała przed policyjną kontrolą trzeźwości. Kobieta została zatrzymana, a badanie alkomatem wykazało w jej organizmie prawie promil alkoholu. Mieszkanka gminy Nowy Wiśnicz miała także zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.