Tag kolizja drogowa
Rozmiar czcionki
- Podejrzewany o jazdę w stanie nietrzeźwości uciekł z miejsca kolizji, po czym zasnął za kierownicą Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze, dzięki zgłoszeniu jednego z kierowców, szybko zatrzymali sprawcę kolizji drogowej, który odjechał z miejsca zdarzenia. 45 – latek w wyniku upojenia alkoholowego zasnął za kierownicą. W jego organizmie znajdowało się 3,7 promila alkoholu.
- Zatrzymane prawo jazdy i wniosek do sądu dla sprawcy kolizji Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło wczoraj w miejscowości Laskowa (powiat limanowski), gdzie zderzył się czołowo samochód osobowy z pojazdem ciężarowym przewożącym drzewo. Utrudnienia w ruchu trwały ponad cztery godziny. Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji.
- Policjant po służbie udzielił pomocy uczestnikowi zdarzenia drogowego Młodszy aspirant Sławomir Kwiek, funkcjonariusz Referatu Ruchu Drogowego dąbrowskiej komendy, wracając po służbie do domu udzielił pomocy uczestnikowi zdarzenia drogowego.
- Dachowanie samochodu osobowego. Policjanci apelują - „Zwolnij, bo się przejedziesz”! W nocy z poniedziałku na wtorek (24/25.03.2025) tuż po północy służby ratunkowe interweniowały w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia, gdzie dachował samochód osobowy.
- Pijany mężczyzna rozbił kradziony samochód i uciekł z miejsca zdarzenia Policjanci z Myślenic zatrzymali mężczyznę, który rozbił skradziony pojazd, a następnie próbował uniknąć odpowiedzialności, twierdząc, że został potrącony. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
- Nietrzeźwy spowodował kolizję Mieszkaniec gminy Andrychów, w powiecie wadowickim mając w organizmie 1,1 promila alkoholu, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i spowodował kolizję drogową. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
- Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę podczas trudnych warunków pogodowych Dzisiaj (22.11.2024) tuż po godzinie 6 służby ratunkowe interweniowały w Babicach na ulicy Krakowskiej, gdzie w odstępnie kilku minut doszło do dwóch zdarzeń drogowych.
- Nietrzeźwa kierująca doprowadziła do stłuczki Policjanci z oświęcimskiej drogówki z rąk poszkodowanego kierowcy przejęli 44-letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta wsiadła za kierownicę nissana mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Jest podejrzana o spowodowanie kolizji drogowej w stanie nietrzeźwości.
- Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji drogowej. Jest podejrzany o jazdę w stanie nietrzeźwości. Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, zatrzymali 40-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, doprowadzenie do kolizji drogowej oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.
- Jawiszowice. Zasnął za kierownicą wracając z nocnej zmiany Dziś (09.10.br.) o godzinie 7.30 służby ratunkowe interweniowały w Jawiszowicach na ulicy Bielskiej, gdzie doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego.
- Nietrzeźwy kierujący spowodował dwie kolizje 55-letni obywatel Ukrainy, wyjechał na drogę, mając ponad 2 promile w organizmie. Kierujący doprowadził do dwóch kolizji drogowych, po czym został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów.
- Oświęcim. Sprawca kolizji podejrzewany o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 44-letniego mieszkańca Oświęcimia, podejrzewanego o spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu – 2,7 promila. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że alkohol spożył już po kolizji.
- Kierowca BMW wypadł z jezdni i uderzył w słup elektryczny 11.07.2024., o godzinie 16 służby ratunkowe interweniowały w Chełmku na ulicy Brzechwy, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy samochodu osobowego.
- Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję na drodze krajowej Do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy doszło w środę na drodze krajowej numer 94 w Siedlcu, w powiecie bocheńskim. Zderzyły się tam 2 poruszające się w tym samym kierunku samochody. Jednym z pojazdów był osobowy seat, którym kierował 43-latek z gminy Łapanów. Mężczyzna był pijany i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
- Kierowcy ukarani mandatami za nieusunięcie pojazdów z drogi po kolizji Policjanci z oświęcimskiej drogówki nałożyli mandaty karne na dwóch kierowców, którzy pomimo drobnej stłuczki, nie zdecydowali się na usunięcie pojazdów z jezdni do czasu przyjazdu Policji. W efekcie tego w godzinach szczytu, utworzyły się korki na terenie miasta.
- Pijany kierowca uciekł z miejsca kolizji i ukrył się przed policjantami W miniony czwartek, na terenie Skawiny doszło do kolizji drogowej. Sprawca porzucił pojazd i schował się przed policjantami. Okazało się, że był kompletnie pijany i posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany przez patrol z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie i usłyszał zarzuty.
- Uciekał z narkotykami przed policjantami Małopolscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 25-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, w czasie ucieczki spowodował kolizję z radiowozem, a w samochodzie przewoził mefedron.
- Nietrzeźwa wsiadła za kierownicę samochodu i spowodowała kolizję 53-letnia kierująca volkswagenem spowodowała kolizję drogową i uciekła. Poszkodowany dogonił kobietę i zmusił ją do zatrzymania pojazdu, po czym zadzwonił na numer alarmowy. Po dotarciu policjantów na miejsce i zbadaniu stanu trzeźwości uczestników kolizji okazało się, że siedząca za kierownicą volkswagena była pijana.
- Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i spowodował kolizję. Był nietrzeźwy i nie posiadał prawa jazdy Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 33-latek, który w centrum Bochni kierował oplem. Mężczyzna zignorował polecenie funkcjonariuszy wzywające go do zatrzymania pojazdu i podjął próbę ucieczki, która zakończyła się rozbiciem samochodu na betonowym głazie. Mieszkaniec Bochni nie posiadał również prawa jazdy.
- Nietrzeźwy spowodował kolizję z autokarem wiążącym dzieci i uciekł z miejsca zdarzenia 49-letni kierujący osobową kią spowodował kolizję z autobusem wiozącym dzieci na wycieczkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca szybko został ustalony przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce. Mężczyzna był miał ponad 1.7 promila alkoholu w organizmie.