Tag dzień dziecka
Rozmiar czcionki
- Dzień Dziecka z udziałem policjantów w powiecie gorlickim Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Komisariatu Policji w Bieczu i Bobowej w dniach 1 i 2 czerwca br., brali udział w piknikach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka.
- Dzień Dziecka z udziałem policjantów Wydziału Prewencji KWP w Krakowie 1 czerwca br. Policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym na terenie Samorządowego Przedszkola nr 124 w Krakowie.
- Dzień Dziecka z udziałem policjantów z powiatu gorlickiego Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Komisariatu Policji w Bieczu w ostatnich dniach brali udział w organizowanych z okazji Dnia Dziecka piknikach w Gorlicach, Bieczu, Uściu Gorlickim, Łużnej i Moszczenicy.
- Dziś swoje święto obchodzą wszystkie dzieci Spotkania z najmłodszymi organizowane z okazji Dnia Dziecka, zawsze wywoływały ogromną radość i szeroki uśmiech na twarzach naszych małych gości i od wielu lat były tradycją Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Niestety, już po raz drugi plany dni otwartych pokrzyżowała pandemia i nie mogliśmy zaprosić dzieci do naszej jednostki.
- Impreza plenerowa w Świnnej Porębie z policyjnym akcentem Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie uczestniczyli w otwarciu korony zapory dla turystów w Świnnej Porębie, które jednocześnie było połączone z festynem rodzinnym z okazji zbliżających się obchodów Dnia Dziecka. Była to doskonała okazja do zaprezentowania zasobów sprzętowych Policji oraz umożliwienie zainteresowanym zdobycia niezbędnych informacji na temat procesu rekrutacji do służby, ale przede wszystkim urozmaicenie czasu najmłodszym.
- Mundurowi z okazji Dnia Dziecka odwiedzili małych pacjentów Policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu po raz kolejny udowodnili, że służba to nie tylko dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również zaangażowanie w działania na rzecz najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni zorganizowali wśród załogi Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu i podległych jednostek zbiórkę, dzięki której zakupiono prezenty dla dzieci przebywających na oddziale pediatrycznym olkuskiego szpitala. Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem, a wspólnym celem było sprawienie radości najmłodszym pacjentom, którzy tegoroczne święto spędzali z dala od swoich domów.
- Mundurowy Dzień Dziecka w Miechowie Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie wspólnie z Komendą Powiatową Straży Pożarnej w Miechowie oraz Nadleśnictwem w Miechowie po raz pierwszy zorganizowali „Mundurowy Dzień Dziecka”. Wszyscy mundurowi mieli wspólny cel: „Edukacja dzieci o bezpieczeństwie poprzez zabawę”.
- Mundurowy Dzień Dziecka w powiecie suskim 31 maja br., na terenie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbył się 6 mundurowy piknik rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” organizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Zarządem Terenowym Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZP.
- Mundurowy Dzień Dziecka w Suchej Beskidzkiej W miniony piątek, na terenie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbył się V mundurowy piknik rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” organizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Zarządem Terenowym Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZP.
- Najmłodsi z okazji Dnia Dziecka odwiedzili sądecką komendę 28 maja br. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu gościła najmłodszych mieszkańców regionu. Policjanci przygotowali dla dzieci, z okazji ich święta, dzień otwarty pełen atrakcji i ciekawych pokazów. W wydarzeniu uczestniczyły przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, którzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna służba sądeckich funkcjonariuszy.
- Niezapomniany Dzień Dziecka w wyjątkowym pociągu – Polregio, Wydział Prewencji KWP w Krakowie oraz KPP w Oświęcimiu razem dla bezpieczeństwa. Tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników wydarzenia, które wspólnie zorganizowali: Polregio, Wydział Prewencji KWP w Krakowie oraz KPP w Oświęcimiu w dniu 1 czerwca 2026 br. Specjalny pociąg wyruszył w trasę Kraków – Oświęcim – Kraków, zabierając dzieci i ich opiekunów w pełną atrakcji podróż, podczas której nie brakowało uśmiechów, niespodzianek i cennych lekcji bezpieczeństwa. W obchodach Dnia Dziecka uczestniczył również Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Krakowie – mł. insp. Robert Michalik, który wraz z organizatorami towarzyszył dzieciom podczas przygotowanych atrakcji.
- Oświęcim. W Dzień Dziecka pierwszaki z oświęcimskiej “Siódemki” zapoznawały się z policyjną służbą 1 czerwca, czyli w wyjątkowym dniu dla każdego dziecka, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Oświęcimiu oraz ich nauczyciele spędzili w Komendzie Powiatowej Policji. Młodzi mieszkańcy Oświęcimia pogłębili swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa dziecka. Dowiedzieli się jakie zadania realizują policjanci z różnych pionów Policji aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Dowiedzieli się jak wygląda policyjny sprzęt. Spotkali się również z oświęcimskim patrolem, który wystąpił w filmie dokumentalnym „Policjanci z sąsiedztwa”.
- Oświęcimscy policjanci na piknikach rodzinnych z okazji Dnia Dziecka Ostatni weekend maja (27 oraz 28.05.br.) policjanci z powiatu oświęcimskiego oprócz zadań związanych z czuwaniem nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu oświęcimskiego, uczestniczyli również w spotkaniach plenerowych związanych z Dniem Dziecka. Na piknikach rodzinnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej numer 5 w Oświęcimiu, Szkole Podstawowej numer 2 w Kętach oraz w Bobrku przez Ochotniczą Straż Pożarną, policjanci promowali zasady bezpieczeństwa oraz służbę policjanta.
- Piknik w Parku Miejskim z udziałem wadowickich policjantów Przypadający na 1 czerwca Dzień Dziecka to jedna z okazji, podczas których najmłodsi oprócz licznych atrakcji mogą się spotkać z policjantami, w czasie organizowanych na tą okoliczność imprez plenerowych. Wczoraj policjanci z Wadowic spotkali się z mieszkańcami w wadowickim parku.
- Piknik z okazji Dnia Dziecka z udziałem policjantek Wydziału Prewencji KWP w Krakowie W sobotę 24 maja 2025 roku, w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie zorganizowano obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się na deptaku przed samym centrum i przyciągnęło licznych mieszkańców, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Impreza miała nie tylko charakter kulturalno-rozrywkowy, ale również edukacyjny - dzięki obecności policjantek Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.
- Pikniki rodzinne z okazji Dnia Dziecka Podczas ubiegłego weekendu (1 i 2.06.2024) na terenie powiatu oświęcimskiego odbyło się wiele imprez plenerowych związanych z obchodami Dnia Dziecka. Policjanci oprócz dbania o ład i porządek publiczny w miejscach, gdzie odbywały się pikniki rodzinne przygotowali również stoiska profilaktyczno - promocyjne na których przybliżali dzieciom, ich rodzicom oraz turystom zasady bezpieczeństwa, a także promowali służbę w Policji.
- Podsumowanie Wyjątkowego Dnia Dziecka z Małopolską Policją 1 czerwca 2024 roku teren siedziby Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zamienił się w centrum atrakcji dla dzieci i dorosłych podczas plenerowej imprezy „Dzień Dziecka z Małopolską Policją”. Wydarzenie, organizowane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, Dowódcę Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, zgromadziło ponad 800 uczestników, w tym dzieci, rodziców i opiekunów.
- Policjanci powiatu oświęcimskiego promowali bezpieczeństwo na piknikach rodzinnych z okazji Dnia Dziecka W Zatorze na terenie ośrodka wypoczynkowego, w którym przebywają uchodźcy z Ukrainy oraz na terenach rekreacyjnych Klubu Sportowego w Palczowicach odbyły się dwa pikniki rodzinne z okazji „Dnia Dziecka”.
- Powiat oświęcimski. Pikniki z okazji Dnia Dziecka okazją do promocji bezpieczeństwa wśród najmłodszych Podczas weekendu (30-31.05.2026) na terenie powiatu oświęcimskiego odbyło się wiele imprez plenerowych oraz pikników szkolnych i rodzinnych z okazji Dnia Dziecka. Policjanci w ramach wyznaczonych zadań służbowych dbali o ład i porządek w miejscach, gdzie odbywały się imprezy kulturalne i sportowe, a także przygotowali stoiska profilaktyczno–promocyjne, na których przybliżali mieszkańcom oraz turystom zasady bezpieczeństwa i służbę w Policji.
- Spotkanie mundurowych z okazji Dnia Dziecka Z okazji Dnia Dziecka w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Tarnawie Górnej odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli służb mundurowych z podopiecznymi placówki. Każdemu dziecku przedstawiciele Policji i Państwowej Straży Pożarnej złożyli najserdeczniejsze życzenia, wręczając różnego rodzaju upominki oraz przypominając o znaczeniu bezpieczeństwa i roli, jaką pełnią funkcjonariusze mundurowi w społeczeństwie.
Dzień Dziecka z udziałem policjantów w powiecie gorlickim
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Komisariatu Policji w Bieczu i Bobowej w dniach 1 i 2 czerwca br., brali udział w piknikach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka.
Dzień Dziecka z udziałem policjantów Wydziału Prewencji KWP w Krakowie
1 czerwca br. Policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym na terenie Samorządowego Przedszkola nr 124 w Krakowie.
Dzień Dziecka z udziałem policjantów z powiatu gorlickiego
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Komisariatu Policji w Bieczu w ostatnich dniach brali udział w organizowanych z okazji Dnia Dziecka piknikach w Gorlicach, Bieczu, Uściu Gorlickim, Łużnej i Moszczenicy.
Dziś swoje święto obchodzą wszystkie dzieci
Spotkania z najmłodszymi organizowane z okazji Dnia Dziecka, zawsze wywoływały ogromną radość i szeroki uśmiech na twarzach naszych małych gości i od wielu lat były tradycją Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Niestety, już po raz drugi plany dni otwartych pokrzyżowała pandemia i nie mogliśmy zaprosić dzieci do naszej jednostki.
Impreza plenerowa w Świnnej Porębie z policyjnym akcentem
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie uczestniczyli w otwarciu korony zapory dla turystów w Świnnej Porębie, które jednocześnie było połączone z festynem rodzinnym z okazji zbliżających się obchodów Dnia Dziecka. Była to doskonała okazja do zaprezentowania zasobów sprzętowych Policji oraz umożliwienie zainteresowanym zdobycia niezbędnych informacji na temat procesu rekrutacji do służby, ale przede wszystkim urozmaicenie czasu najmłodszym.
Mundurowi z okazji Dnia Dziecka odwiedzili małych pacjentów
Policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu po raz kolejny udowodnili, że służba to nie tylko dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również zaangażowanie w działania na rzecz najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni zorganizowali wśród załogi Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu i podległych jednostek zbiórkę, dzięki której zakupiono prezenty dla dzieci przebywających na oddziale pediatrycznym olkuskiego szpitala. Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem, a wspólnym celem było sprawienie radości najmłodszym pacjentom, którzy tegoroczne święto spędzali z dala od swoich domów.
Mundurowy Dzień Dziecka w Miechowie
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie wspólnie z Komendą Powiatową Straży Pożarnej w Miechowie oraz Nadleśnictwem w Miechowie po raz pierwszy zorganizowali „Mundurowy Dzień Dziecka”. Wszyscy mundurowi mieli wspólny cel: „Edukacja dzieci o bezpieczeństwie poprzez zabawę”.
Mundurowy Dzień Dziecka w powiecie suskim
31 maja br., na terenie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbył się 6 mundurowy piknik rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” organizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Zarządem Terenowym Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZP.
Mundurowy Dzień Dziecka w Suchej Beskidzkiej
W miniony piątek, na terenie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbył się V mundurowy piknik rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” organizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Zarządem Terenowym Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZP.
Najmłodsi z okazji Dnia Dziecka odwiedzili sądecką komendę
28 maja br. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu gościła najmłodszych mieszkańców regionu. Policjanci przygotowali dla dzieci, z okazji ich święta, dzień otwarty pełen atrakcji i ciekawych pokazów. W wydarzeniu uczestniczyły przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, którzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna służba sądeckich funkcjonariuszy.
Niezapomniany Dzień Dziecka w wyjątkowym pociągu – Polregio, Wydział Prewencji KWP w Krakowie oraz KPP w Oświęcimiu razem dla bezpieczeństwa.
Tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników wydarzenia, które wspólnie zorganizowali: Polregio, Wydział Prewencji KWP w Krakowie oraz KPP w Oświęcimiu w dniu 1 czerwca 2026 br. Specjalny pociąg wyruszył w trasę Kraków – Oświęcim – Kraków, zabierając dzieci i ich opiekunów w pełną atrakcji podróż, podczas której nie brakowało uśmiechów, niespodzianek i cennych lekcji bezpieczeństwa. W obchodach Dnia Dziecka uczestniczył również Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Krakowie – mł. insp. Robert Michalik, który wraz z organizatorami towarzyszył dzieciom podczas przygotowanych atrakcji.
Oświęcim. W Dzień Dziecka pierwszaki z oświęcimskiej “Siódemki” zapoznawały się z policyjną służbą
1 czerwca, czyli w wyjątkowym dniu dla każdego dziecka, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Oświęcimiu oraz ich nauczyciele spędzili w Komendzie Powiatowej Policji. Młodzi mieszkańcy Oświęcimia pogłębili swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa dziecka. Dowiedzieli się jakie zadania realizują policjanci z różnych pionów Policji aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Dowiedzieli się jak wygląda policyjny sprzęt. Spotkali się również z oświęcimskim patrolem, który wystąpił w filmie dokumentalnym „Policjanci z sąsiedztwa”.
Oświęcimscy policjanci na piknikach rodzinnych z okazji Dnia Dziecka
Ostatni weekend maja (27 oraz 28.05.br.) policjanci z powiatu oświęcimskiego oprócz zadań związanych z czuwaniem nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu oświęcimskiego, uczestniczyli również w spotkaniach plenerowych związanych z Dniem Dziecka. Na piknikach rodzinnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej numer 5 w Oświęcimiu, Szkole Podstawowej numer 2 w Kętach oraz w Bobrku przez Ochotniczą Straż Pożarną, policjanci promowali zasady bezpieczeństwa oraz służbę policjanta.
Piknik w Parku Miejskim z udziałem wadowickich policjantów
Przypadający na 1 czerwca Dzień Dziecka to jedna z okazji, podczas których najmłodsi oprócz licznych atrakcji mogą się spotkać z policjantami, w czasie organizowanych na tą okoliczność imprez plenerowych. Wczoraj policjanci z Wadowic spotkali się z mieszkańcami w wadowickim parku.
Piknik z okazji Dnia Dziecka z udziałem policjantek Wydziału Prewencji KWP w Krakowie
W sobotę 24 maja 2025 roku, w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie zorganizowano obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się na deptaku przed samym centrum i przyciągnęło licznych mieszkańców, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Impreza miała nie tylko charakter kulturalno-rozrywkowy, ale również edukacyjny - dzięki obecności policjantek Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.
Pikniki rodzinne z okazji Dnia Dziecka
Podczas ubiegłego weekendu (1 i 2.06.2024) na terenie powiatu oświęcimskiego odbyło się wiele imprez plenerowych związanych z obchodami Dnia Dziecka. Policjanci oprócz dbania o ład i porządek publiczny w miejscach, gdzie odbywały się pikniki rodzinne przygotowali również stoiska profilaktyczno - promocyjne na których przybliżali dzieciom, ich rodzicom oraz turystom zasady bezpieczeństwa, a także promowali służbę w Policji.
Podsumowanie Wyjątkowego Dnia Dziecka z Małopolską Policją
1 czerwca 2024 roku teren siedziby Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zamienił się w centrum atrakcji dla dzieci i dorosłych podczas plenerowej imprezy „Dzień Dziecka z Małopolską Policją”. Wydarzenie, organizowane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, Dowódcę Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, zgromadziło ponad 800 uczestników, w tym dzieci, rodziców i opiekunów.
Policjanci powiatu oświęcimskiego promowali bezpieczeństwo na piknikach rodzinnych z okazji Dnia Dziecka
W Zatorze na terenie ośrodka wypoczynkowego, w którym przebywają uchodźcy z Ukrainy oraz na terenach rekreacyjnych Klubu Sportowego w Palczowicach odbyły się dwa pikniki rodzinne z okazji „Dnia Dziecka”.
Powiat oświęcimski. Pikniki z okazji Dnia Dziecka okazją do promocji bezpieczeństwa wśród najmłodszych
Podczas weekendu (30-31.05.2026) na terenie powiatu oświęcimskiego odbyło się wiele imprez plenerowych oraz pikników szkolnych i rodzinnych z okazji Dnia Dziecka. Policjanci w ramach wyznaczonych zadań służbowych dbali o ład i porządek w miejscach, gdzie odbywały się imprezy kulturalne i sportowe, a także przygotowali stoiska profilaktyczno–promocyjne, na których przybliżali mieszkańcom oraz turystom zasady bezpieczeństwa i służbę w Policji.
Spotkanie mundurowych z okazji Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Tarnawie Górnej odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli służb mundurowych z podopiecznymi placówki. Każdemu dziecku przedstawiciele Policji i Państwowej Straży Pożarnej złożyli najserdeczniejsze życzenia, wręczając różnego rodzaju upominki oraz przypominając o znaczeniu bezpieczeństwa i roli, jaką pełnią funkcjonariusze mundurowi w społeczeństwie.