Tag dziecko
Rozmiar czcionki
- Niecodzienna akcja krakowskich policjantów. Okazało się, że w mieszkaniu rzekomego porywacza zamiast uprowadzonego dziecka był… pies Krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uprowadzeniu dziecka. Natychmiast podjęte zostały szeroko zakrojone działania zmierzające do ustalenia okoliczności i ewentualnego porywacza. Policjanci ustalili mężczyznę, który miał to zrobić, jednak w domu zamiast dziecka był… pies.
- Nietrzeźwa matka miała pod opieką 9 – letnie dziecko Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji wszczęli postępowanie wobec 42 – letniej kobiety, która mając w organizmie 2 promile alkoholu, sprawowała opiekę nad 9 – letnim synem.
- Nietrzeźwa matka zatrzymana… chciała przenocować z dzieckiem w wiacie śmietnikowej W miniony piątek, krakowscy policjanci zatrzymali 33-letnią matkę, która mając w oragnizmie blisko 2 promile alkoholu, opiekowała się swoją małoletnią córką i próbowała przenocować z nią w wiacie śmietnikowej. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, a pijana matka do policyjnego aresztu. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.
- Nietrzeźwi rodzice opiekowali się 3-miesięcznym dzieckiem Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą rodzice 3 - miesięcznego dziecka, którzy sprawując opiekę nad małoletnim byli pijani. Policje o zdarzeniu powiadomił pracownik socjalny.
- Nietrzeźwy ojciec miał pod opieką małe dziecko Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku, w powiecie oświęcimskim, prowadzą postępowanie wobec 40 – letniego mieszkańca Chełmka, który mając w organizmie 2 promile alkoholu miał pod opieką swoje dwuletnie dziecko.
- Nietrzeźwy ojciec, bez prawa jazdy wiózł ośmiolatkę samochodem 39-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego jechał samochodem z ośmioletnią córką. Mężczyzna wsiadł za kierownicę audi pomimo braku uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało blisko 3 promile. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
- Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem prowadzenia pojazdów wiózł swoją półtoraroczną córeczkę Blisko 3,5 promila miał 39-latek, który przewoził skodą półtoraroczną córeczkę. Mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. Został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zaległy wyrok i oczekiwał na kolejny za popełnione przestępstwa, za które grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
- Oficer dyżurny Komisariatu w Gdowie odnalazł zaginioną 8-latkę 1 września br. oficer dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 8 -latki, która oddaliła się z terenu posesji w jednej z miejscowości w gminie Gdów. Po około dwóch godzinach od zgłoszenia, to właśnie oficer dyżurny Komisariatu w Gdowie zauważył. Dziewczynkę na jednej z kamer monitoringu zlokalizowanego na terenie Gdowa. Dziecko całe i zdrowe zostało przekazane rodzicom.
- Oświęcim. 3,5 promila alkoholu miała kobieta, która opiekowała się swoją 9-letnią córką. Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności w sprawie 31 – letniej mieszkanki Przeciszowa, która będąc w stanie nietrzeźwości miała pod opieką swoje 9 – letnie dziecko. Fakt rażącego zaniedbania ze strony rodzica wobec małoletniego dziecka ujawniła asystentka podczas wizytowania rodziny.
- Oświęcim. Kurator sądowy ujawnił, a dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego ojca dwójki dzieci Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą czynności w sprawie 56–letniego mieszkańca Oświęcimia, który będąc w stanie nietrzeźwości, miał pod opieką dwoje małoletnich dzieci. Do ujawnienia zaniedbania w sprawowaniu opieki doszło podczas wizytowania rodziny przez kuratora sądowego.
- Oświęcim. Nietrzeźwy kierowca oraz nietrzeźwa matka wpadli podczas wypadku drogowego Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się para mieszkańców Śląska. 34 – letnia nietrzeźwa matka zabrała swojego 7 – letniego syna i wsiadła do samochodu za którego kierownicą usiadł jej nietrzeźwy znajomy. Karygodne zachowanie pary wyszło na jaw w chwili gdy doszło do wypadku drogowego.
- Owczarek niemiecki pogryzł 8-letniego chłopca W jednej z miejscowości powiatu nowotarskiego doszło do pogryzienia przez psa ośmioletniego chłopca. Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Krakowie
- Pilotaż do szpitala chorego, pięciomiesięcznego chłopczyka Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji pomogli rodzicom, którzy jechali do szpitala z chorym dzieckiem. Roztrzęsiony kierowca poinformował mundurowych, że jego dziecko ma problemy z oddychaniem. Z uwagi na stan zagrażający życiu malucha, policjanci natychmiast przeprowadzili pilotaż. Dzięki pomocy mundurowych chłopczyk szybciej mógł uzyskać specjalistyczną pomoc.
- Podziękowania od świeżo upieczonej mamy dla krakowskich policjantów W połowie stycznia br. policjanci z krakowskiej komendy miejskiej eskortowali do jednego z miejskich szpitali samochód z rodzącą kobietą. Dzięki sprawnemu pilotażowi kobieta dotarła do szpitala na czas.
- Policjanci transportowali do szpitala matkę wraz z siedmiomiesięcznym dzieckiem, które wymagało pilnej pomocy medycznej Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gdowie otrzymali zgłoszenie, że jednym z domów w miejscowości Książnice, siedmiomiesięczne dziecko upadło i doznało obrażeń ciała. Policjanci, którzy udali się na miejsce, z uwagi na pogarszający się z minuty na minutę stan dziecka, przetransportowali go radiowozem do szpitala w Krakowie.
- Policjanci z Gorlic ratowali życie dziecka Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach eskortowali do szpitala samochód z dzieckiem, z którym nie było kontaktu i pilnie potrzebowało pomocy.
- Policyjne zakazy dla ojca podejrzanego o przemoc nad 8 – letnią córką Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 29 – letniego mieszkańca gminy Chełmek. Mężczyzna jest podejrzany o stosowanie przemocy nad swoją ośmioletnią córką. Fakt stosowania przemocy wobec dziecka ujawniła szkoła.
- Poparzony 2-latek Dwuletni chłopiec z powiatu nowotarskiego został poparzony podczas rozpalania grila. Dziecko z poparzeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do jednego z krakowskich szpitali. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
- Prawidłowa reakcja dziecka na zachowanie kierowcy Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, w powiecie oświęcimskim wyjaśnili okoliczności dotyczące sprawy 9 – latki, która miała zostać zaczepiona przez kierowcę czerwonego samochodu.
- Tarnowscy policjanci pomogli w bezpiecznym dotarciu do szpitala rodzinie z nieprzytomnym dzieckiem Funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zdążyli z pomocą i przetransportowali nieprzytomnego chłopca do szpitala w Tarnowie.
Niecodzienna akcja krakowskich policjantów. Okazało się, że w mieszkaniu rzekomego porywacza zamiast uprowadzonego dziecka był… pies
Krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uprowadzeniu dziecka. Natychmiast podjęte zostały szeroko zakrojone działania zmierzające do ustalenia okoliczności i ewentualnego porywacza. Policjanci ustalili mężczyznę, który miał to zrobić, jednak w domu zamiast dziecka był… pies.
Nietrzeźwa matka miała pod opieką 9 – letnie dziecko
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji wszczęli postępowanie wobec 42 – letniej kobiety, która mając w organizmie 2 promile alkoholu, sprawowała opiekę nad 9 – letnim synem.
Nietrzeźwa matka zatrzymana… chciała przenocować z dzieckiem w wiacie śmietnikowej
W miniony piątek, krakowscy policjanci zatrzymali 33-letnią matkę, która mając w oragnizmie blisko 2 promile alkoholu, opiekowała się swoją małoletnią córką i próbowała przenocować z nią w wiacie śmietnikowej. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, a pijana matka do policyjnego aresztu. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Nietrzeźwi rodzice opiekowali się 3-miesięcznym dzieckiem
Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą rodzice 3 - miesięcznego dziecka, którzy sprawując opiekę nad małoletnim byli pijani. Policje o zdarzeniu powiadomił pracownik socjalny.
Nietrzeźwy ojciec miał pod opieką małe dziecko
Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku, w powiecie oświęcimskim, prowadzą postępowanie wobec 40 – letniego mieszkańca Chełmka, który mając w organizmie 2 promile alkoholu miał pod opieką swoje dwuletnie dziecko.
Nietrzeźwy ojciec, bez prawa jazdy wiózł ośmiolatkę samochodem
39-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego jechał samochodem z ośmioletnią córką. Mężczyzna wsiadł za kierownicę audi pomimo braku uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało blisko 3 promile. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem prowadzenia pojazdów wiózł swoją półtoraroczną córeczkę
Blisko 3,5 promila miał 39-latek, który przewoził skodą półtoraroczną córeczkę. Mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. Został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zaległy wyrok i oczekiwał na kolejny za popełnione przestępstwa, za które grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
Oficer dyżurny Komisariatu w Gdowie odnalazł zaginioną 8-latkę
1 września br. oficer dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 8 -latki, która oddaliła się z terenu posesji w jednej z miejscowości w gminie Gdów. Po około dwóch godzinach od zgłoszenia, to właśnie oficer dyżurny Komisariatu w Gdowie zauważył. Dziewczynkę na jednej z kamer monitoringu zlokalizowanego na terenie Gdowa. Dziecko całe i zdrowe zostało przekazane rodzicom.
Oświęcim. 3,5 promila alkoholu miała kobieta, która opiekowała się swoją 9-letnią córką.
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności w sprawie 31 – letniej mieszkanki Przeciszowa, która będąc w stanie nietrzeźwości miała pod opieką swoje 9 – letnie dziecko. Fakt rażącego zaniedbania ze strony rodzica wobec małoletniego dziecka ujawniła asystentka podczas wizytowania rodziny.
Oświęcim. Kurator sądowy ujawnił, a dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego ojca dwójki dzieci
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą czynności w sprawie 56–letniego mieszkańca Oświęcimia, który będąc w stanie nietrzeźwości, miał pod opieką dwoje małoletnich dzieci. Do ujawnienia zaniedbania w sprawowaniu opieki doszło podczas wizytowania rodziny przez kuratora sądowego.
Oświęcim. Nietrzeźwy kierowca oraz nietrzeźwa matka wpadli podczas wypadku drogowego
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się para mieszkańców Śląska. 34 – letnia nietrzeźwa matka zabrała swojego 7 – letniego syna i wsiadła do samochodu za którego kierownicą usiadł jej nietrzeźwy znajomy. Karygodne zachowanie pary wyszło na jaw w chwili gdy doszło do wypadku drogowego.
Owczarek niemiecki pogryzł 8-letniego chłopca
W jednej z miejscowości powiatu nowotarskiego doszło do pogryzienia przez psa ośmioletniego chłopca. Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Krakowie
Pilotaż do szpitala chorego, pięciomiesięcznego chłopczyka
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji pomogli rodzicom, którzy jechali do szpitala z chorym dzieckiem. Roztrzęsiony kierowca poinformował mundurowych, że jego dziecko ma problemy z oddychaniem. Z uwagi na stan zagrażający życiu malucha, policjanci natychmiast przeprowadzili pilotaż. Dzięki pomocy mundurowych chłopczyk szybciej mógł uzyskać specjalistyczną pomoc.
Podziękowania od świeżo upieczonej mamy dla krakowskich policjantów
W połowie stycznia br. policjanci z krakowskiej komendy miejskiej eskortowali do jednego z miejskich szpitali samochód z rodzącą kobietą. Dzięki sprawnemu pilotażowi kobieta dotarła do szpitala na czas.
Policjanci transportowali do szpitala matkę wraz z siedmiomiesięcznym dzieckiem, które wymagało pilnej pomocy medycznej
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gdowie otrzymali zgłoszenie, że jednym z domów w miejscowości Książnice, siedmiomiesięczne dziecko upadło i doznało obrażeń ciała. Policjanci, którzy udali się na miejsce, z uwagi na pogarszający się z minuty na minutę stan dziecka, przetransportowali go radiowozem do szpitala w Krakowie.
Policjanci z Gorlic ratowali życie dziecka
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach eskortowali do szpitala samochód z dzieckiem, z którym nie było kontaktu i pilnie potrzebowało pomocy.
Policyjne zakazy dla ojca podejrzanego o przemoc nad 8 – letnią córką
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 29 – letniego mieszkańca gminy Chełmek. Mężczyzna jest podejrzany o stosowanie przemocy nad swoją ośmioletnią córką. Fakt stosowania przemocy wobec dziecka ujawniła szkoła.
Poparzony 2-latek
Dwuletni chłopiec z powiatu nowotarskiego został poparzony podczas rozpalania grila. Dziecko z poparzeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do jednego z krakowskich szpitali. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Prawidłowa reakcja dziecka na zachowanie kierowcy
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, w powiecie oświęcimskim wyjaśnili okoliczności dotyczące sprawy 9 – latki, która miała zostać zaczepiona przez kierowcę czerwonego samochodu.
Tarnowscy policjanci pomogli w bezpiecznym dotarciu do szpitala rodzinie z nieprzytomnym dzieckiem
Funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zdążyli z pomocą i przetransportowali nieprzytomnego chłopca do szpitala w Tarnowie.