Tag gmina Kęty
Rozmiar czcionki
- Syn podejrzany o groźby karalne otrzymał policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach mając na celu ochronę pokrzywdzonych wydali wobec 29 – letniego mieszkańca gminy Kęty, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania i kontaktowania z rodzicami. Wszczęli również postępowanie w związku z podejrzeniem stosowania przez mężczyznę gróźb karalnych.
- Służby i psy ratownicze ocaliły życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym Policjanci oraz współpracujący z nimi strażacy oraz strażacy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty, przeprowadzili kilkugodzinną nocną akcję poszukiwawczo–ratowniczą na terenie gminy Kęty. W efekcie podjętych działań ocalone zostało życie 34–letniego mężczyzny, znajdującego się w kryzysie emocjonalnym.
- Troje dzieci opieką nietrzeźwej matki Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach pod opiekę rodziny oddali troje małych dzieci, nad którymi opiekę sprawowała nietrzeźwa matka. W organizmie kobiety znajdowało się 2,6 promila alkoholu.
- Wsiadł za kierownicę po alkoholu z zakazami i cofniętymi uprawnieniami Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 37 – letniego mieszkańca gminy Brzeszcze. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu w stanie nietrzeźwości, wbrew dwukrotnie cofniętym uprawnieniom do kierowania, a także łamiąc dwa zakazy kierowania.
- Wypadek drogowy. Potrącenie rowerzystki przez samochód osobowy 24.09.2025 br., o godzinie 8.30 w Nowej Wsi na skrzyżowaniu ulic Kolbego i Sikorskiego, doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy.
- Zatrucie tlenkiem węgla. 19-latka trafiła do szpitala W nocy z czwartku na piątek (27/28.04.br.) służby ratunkowe interweniowały w jednym z mieszkań w Bulowicach, w powiecie oświęcimskim, gdzie doszło do zatrucia tlenkiem węgla.
Syn podejrzany o groźby karalne otrzymał policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach mając na celu ochronę pokrzywdzonych wydali wobec 29 – letniego mieszkańca gminy Kęty, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania i kontaktowania z rodzicami. Wszczęli również postępowanie w związku z podejrzeniem stosowania przez mężczyznę gróźb karalnych.
Służby i psy ratownicze ocaliły życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym
Policjanci oraz współpracujący z nimi strażacy oraz strażacy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty, przeprowadzili kilkugodzinną nocną akcję poszukiwawczo–ratowniczą na terenie gminy Kęty. W efekcie podjętych działań ocalone zostało życie 34–letniego mężczyzny, znajdującego się w kryzysie emocjonalnym.
Troje dzieci opieką nietrzeźwej matki
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach pod opiekę rodziny oddali troje małych dzieci, nad którymi opiekę sprawowała nietrzeźwa matka. W organizmie kobiety znajdowało się 2,6 promila alkoholu.
Wsiadł za kierownicę po alkoholu z zakazami i cofniętymi uprawnieniami
Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 37 – letniego mieszkańca gminy Brzeszcze. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu w stanie nietrzeźwości, wbrew dwukrotnie cofniętym uprawnieniom do kierowania, a także łamiąc dwa zakazy kierowania.
Wypadek drogowy. Potrącenie rowerzystki przez samochód osobowy
24.09.2025 br., o godzinie 8.30 w Nowej Wsi na skrzyżowaniu ulic Kolbego i Sikorskiego, doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy.
Zatrucie tlenkiem węgla. 19-latka trafiła do szpitala
W nocy z czwartku na piątek (27/28.04.br.) służby ratunkowe interweniowały w jednym z mieszkań w Bulowicach, w powiecie oświęcimskim, gdzie doszło do zatrucia tlenkiem węgla.