Tag pijany kierowca
Rozmiar czcionki
- Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez patrol ruchu drogowego Wadowiccy policjanci zatrzymali 51-latka, który prowadził renault po alkoholu. W jego organizmie stwierdzono ponad 1 promil.
- Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policjantów z Alwerni Policjanci Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Alwerni zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Babice, który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,5 promila. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało, lecz mężczyzna musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.
- Nietrzeźwy kierujący ujęty przez dwóch świadków zdarzenia 67-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego wsiadł za kierownicę samochodu mając ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ujęty przez dwóch świadków, którzy jadąc przez miejscowość Doły (gmina Dębno) zauważyli osobówkę częściowo znajdującą się w przydrożnym rowie a w niej kierującego, który usiłował wydostać uwięziony pojazd.
- Nietrzeźwy kierujący z cofniętymi uprawnieniami Konsekwencje prawne poniesie mieszkaniec powiatu wadowickiego, który w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, kierował samochodem.
- Nietrzeźwy kierujący z zakazami Policjanci z Tuchowa, w powiecie tarnowskim zatrzymali nietrzeźwego kierującego, mającego zakazy prowadzenia pojazdów. 30-latek z powiatu tarnowskiego doprowadzony w trybie przyśpieszonym do sądu usłyszał wyrok 5 miesięcy pozbawienia wolności, 10 tys. złotych świadczenia pieniężnego na fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także przepadek kwoty jednego tysiąca złotych na rzecz Skarbu Państwa.
- Nietrzeźwy kierujący zakończył swoją jazdę w rowie. 43-letni mieszkaniec gminy Tomice, który doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, był nietrzeźwy. Jego stan psychofizyczny z pewnością przyczynił się do oceny sytuacji na drodze i zakończenia jazdy w rowie. Badanie wykazało, że kierujący miał ponad 2 promile alkoholu oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
- Nietrzeźwy kierujący zatrzymany Prawidłowa reakcja świadka pomogła zatrzymać policjantom nietrzeźwego kierowcę audi. 33-letni obywatel Ukrainy prowadził pojazd mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
- Nietrzeźwy przyjechał kupić alkohol Pracownica stacji benzynowej udaremniła jazdę pijanemu kierowcy, który przyjechał kupić alkohol. 39-latek miał ponad 1.7 promila. Za popełnione przestępstwo czeka go sprawa w sądzie.
- Nietrzeźwy przyjechał zatankować Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 50 – latka, podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki spostrzegawczości klientów jednej ze stacji paliw w Przeciszowie.
- Nietrzeźwy spowodował kolizję Mieszkaniec powiatu wadowickiego, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
- Nietrzeźwy spowodował kolizję a następnie uciekł pieszo. Policjanci szybko ustalili kierowcę Spowodował kolizję drogową, porzucił pojazd i uciekł pieszo. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymali już uprawnienia nietrzeźwemu kierowcy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed Sądem.
- Nocny pościg za pijanym kierowcą w Jabłonce Nietrzeźwy obywatel Ukrainy kierujący volkswagenem uciekając przed policjantami, uderzył w ogrodzenie posesji i słup. 26-latek został zatrzymany, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
- Obywatel Węgier kierował na "podwójnym gazie", a pasażer chciał przekupić policjantów Tatrzańscy policjanci zatrzymali 32-letniego obywatela Węgier, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie zatrzymania, pasażer chciał wręczyć policjantom łapówkę, by ci puścili ich wolno. Teraz 33-latek odpowie za próbę przekupienia policjantów, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
- Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy Mieszkańcy powiatu nowotarskiego udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy forda. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 22-latka 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu limanowskiego stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
- Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy w Gierałtowicach Ponad 3 promile za kierownicą – dzięki reakcji mieszkańca powiatu wadowickiego nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i poniesie konsekwencje.
- Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy w Tarnowie. Miał ponad 2,5 promila W dniu 3 listopada 2025 roku, w godzinach popołudniowych, na terenie Tarnowa doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Sytuacja rozegrała się w rejonie budynku Sądu Rejonowego, gdzie dzięki zdecydowanej reakcji dwóch świadków, udało się zapobiec potencjalnej tragedii na drodze.
- Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego sprawcy kolizji drogowej Świadkowie kolizji drogowej, do której doszło w Brzeszczach ujęli, a następnie przekazali policjantom nietrzeźwego kierowcę, który spowodował to zdarzenie drogowe. Zatrzymany 38 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze miał w organizmie 2,6 promila alkoholu.
- Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze z rąk mieszkańca gminy Oświęcim przejęli pijanego kierowcę. 37 – letni mieszkaniec powiatu żywieckiego jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
- Oficer dyżurny będący poza służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę Oficer dyżurny pełniący na co dzień służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni, będąc w dniu wolnym zatrzymał 41-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień i stanu nietrzeźwości.
- Oświęcimscy policjanci dzięki reakcji świadka zatrzymali pijanego kierowcę Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Oświęcimia podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki prawidłowej reakcji klienta jednej ze stacji paliw.
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez patrol ruchu drogowego
Wadowiccy policjanci zatrzymali 51-latka, który prowadził renault po alkoholu. W jego organizmie stwierdzono ponad 1 promil.
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policjantów z Alwerni
Policjanci Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Alwerni zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Babice, który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,5 promila. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało, lecz mężczyzna musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.
Nietrzeźwy kierujący ujęty przez dwóch świadków zdarzenia
67-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego wsiadł za kierownicę samochodu mając ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ujęty przez dwóch świadków, którzy jadąc przez miejscowość Doły (gmina Dębno) zauważyli osobówkę częściowo znajdującą się w przydrożnym rowie a w niej kierującego, który usiłował wydostać uwięziony pojazd.
Nietrzeźwy kierujący z cofniętymi uprawnieniami
Konsekwencje prawne poniesie mieszkaniec powiatu wadowickiego, który w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, kierował samochodem.
Nietrzeźwy kierujący z zakazami
Policjanci z Tuchowa, w powiecie tarnowskim zatrzymali nietrzeźwego kierującego, mającego zakazy prowadzenia pojazdów. 30-latek z powiatu tarnowskiego doprowadzony w trybie przyśpieszonym do sądu usłyszał wyrok 5 miesięcy pozbawienia wolności, 10 tys. złotych świadczenia pieniężnego na fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także przepadek kwoty jednego tysiąca złotych na rzecz Skarbu Państwa.
Nietrzeźwy kierujący zakończył swoją jazdę w rowie.
43-letni mieszkaniec gminy Tomice, który doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, był nietrzeźwy. Jego stan psychofizyczny z pewnością przyczynił się do oceny sytuacji na drodze i zakończenia jazdy w rowie. Badanie wykazało, że kierujący miał ponad 2 promile alkoholu oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Nietrzeźwy kierujący zatrzymany
Prawidłowa reakcja świadka pomogła zatrzymać policjantom nietrzeźwego kierowcę audi. 33-letni obywatel Ukrainy prowadził pojazd mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwy przyjechał kupić alkohol
Pracownica stacji benzynowej udaremniła jazdę pijanemu kierowcy, który przyjechał kupić alkohol. 39-latek miał ponad 1.7 promila. Za popełnione przestępstwo czeka go sprawa w sądzie.
Nietrzeźwy przyjechał zatankować
Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 50 – latka, podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki spostrzegawczości klientów jednej ze stacji paliw w Przeciszowie.
Nietrzeźwy spowodował kolizję
Mieszkaniec powiatu wadowickiego, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Nietrzeźwy spowodował kolizję a następnie uciekł pieszo. Policjanci szybko ustalili kierowcę
Spowodował kolizję drogową, porzucił pojazd i uciekł pieszo. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymali już uprawnienia nietrzeźwemu kierowcy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed Sądem.
Nocny pościg za pijanym kierowcą w Jabłonce
Nietrzeźwy obywatel Ukrainy kierujący volkswagenem uciekając przed policjantami, uderzył w ogrodzenie posesji i słup. 26-latek został zatrzymany, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Obywatel Węgier kierował na "podwójnym gazie", a pasażer chciał przekupić policjantów
Tatrzańscy policjanci zatrzymali 32-letniego obywatela Węgier, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie zatrzymania, pasażer chciał wręczyć policjantom łapówkę, by ci puścili ich wolno. Teraz 33-latek odpowie za próbę przekupienia policjantów, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy
Mieszkańcy powiatu nowotarskiego udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy forda. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 22-latka 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu limanowskiego stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy w Gierałtowicach
Ponad 3 promile za kierownicą – dzięki reakcji mieszkańca powiatu wadowickiego nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i poniesie konsekwencje.
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy w Tarnowie. Miał ponad 2,5 promila
W dniu 3 listopada 2025 roku, w godzinach popołudniowych, na terenie Tarnowa doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Sytuacja rozegrała się w rejonie budynku Sądu Rejonowego, gdzie dzięki zdecydowanej reakcji dwóch świadków, udało się zapobiec potencjalnej tragedii na drodze.
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego sprawcy kolizji drogowej
Świadkowie kolizji drogowej, do której doszło w Brzeszczach ujęli, a następnie przekazali policjantom nietrzeźwego kierowcę, który spowodował to zdarzenie drogowe. Zatrzymany 38 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze miał w organizmie 2,6 promila alkoholu.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze z rąk mieszkańca gminy Oświęcim przejęli pijanego kierowcę. 37 – letni mieszkaniec powiatu żywieckiego jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
Oficer dyżurny będący poza służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę
Oficer dyżurny pełniący na co dzień służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni, będąc w dniu wolnym zatrzymał 41-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień i stanu nietrzeźwości.
Oświęcimscy policjanci dzięki reakcji świadka zatrzymali pijanego kierowcę
Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Oświęcimia podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki prawidłowej reakcji klienta jednej ze stacji paliw.