Tag pijany kierowca
Rozmiar czcionki
- Pijana kobieta spowodowała kolizję. W samochodzie przewoziła swojego syna 48-letnia mieszkanka powiatu limanowskiego kierując pojazdem pod wpływem alkoholu, doprowadziła do kolizji drogowej. Kobieta przewoziła w aucie ośmioletniego syna. Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
- Pijana matka przyjechała po dziecko do szkoły Nietrzeźwa kobieta przyjechała pod szkołę odebrać dziecko. Badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu. 45-latce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.
- Pijani kierujący na drogach powiatu bocheńskiego W ostatnim tygodniu, na terenie województwa małopolskiego miały miejsce działania pod nazwą „alkohol/narkotyki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu drogowego kierowców zarówno nietrzeźwych, jak i prowadzących swoje pojazdy pod działaniem środków odurzających. Trzeźwość kierowców bocheńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali jednak nie tylko podczas tych działań. Prowadzona codziennie weryfikacja trzeźwości kierowców skończyła się w ostatnim tygodniu ujawnieniem 5 osób, które prowadziły swoje samochody, będąc po alkoholu. Osoby te straciły już swoje uprawnienia do kierowania pojazdami.
- Pijani „Mikołajowie” na drogach W Mikołajki policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych „Mikołajów”. Pierwszy z nich dodatkowo posługiwał się prawem jazdy innego kraju, które nie było autentyczne. Obaj zostali przekazani osobom wskazanym, a ich pojazdy trafiły do osób zaufanych. Postępowanie w ich sprawach przeprowadzą policjanci z Tuchowa i Tarnowa.
- Pijany 24-latek jadąc samochodem pochodzącym z rozboju doprowadził do kolizji 24-letni mieszkaniec Śląska oraz jego 21-letnia wspólniczka dotkliwie pobili obywatela Austrii i zabrali mu samochód. Wpadli, bo sprawca mając blisko 2 promile doprowadził do kolizji.
- Pijany 29-latek złamał nogę mężczyźnie, który uniemożliwił mu dalszą jazdę samochodem Dzięki zdecydowanej postawie mieszkańca gminy Bochnia udało się zablokować i uniemożliwić dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy alfy romeo. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i swoją jazdą powodował zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Sytuacja jednak rozzłościła pijanego 29-latka do tego stopnia, że złamał nogę mężczyźnie, który przeszkodził mu w jeździe.
- Pijany 40-latek uderzył hondą w drzewo Niemal 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który wyjeżdżając ze sklepu uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku kolizji z przeszkodą doznał poważnych obrażeń twarzoczaszki i aktualnie przebywa w szpitalu.
- Pijany i bez prawa jazdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej 22-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policjantami uderzył w ogrodzenie posesji. Za swoje czyny odpowie przed sądem.
- Pijany i z narkotykami wpadł, bo miał niesprawne oświetlenie Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 24-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie kontroli ujawnili też w jego pojeździe narkotyki. Funkcjonariusze zainteresowali się kierującym, bo miał niesprawne tylne oświetlenie w samochodzie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
- Pijany kierowca jechał odebrać dziecko ze szkoły. Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 44 – letniego mieszkańca Osieka, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał odebrać ze szkoły swojego syna.
- Pijany kierowca poprosił o pomoc... policjanta O wyjątkowym pechu może mówić 27-letni mieszkaniec Przedborza, który na łuku drogi w pobliżu Radomska (woj. łódzkie) zjechał do rowu i doprowadził do dachowania opla. Kiedy wzywał pomocy, spośród wielu przejeżdżających obok kierowców zatrzymał się tylko jeden. Był to jadący drogą K-42 st. post. Paweł Grzywacz, małopolski policjant poza służbą.
- Pijany kierowca spowodował kolizję Pijany kierowca Chryslera spowodował kolizję. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy, a o jego losie zdecyduje sąd.
- Pijany kierowca uciekając przed policjantami spowodował kolizję. Okazało się, że wspólnie z pasażerem byli poszukiwani. Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie podjęli pościg za 42-latkiem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a w trakcie ucieczki spowodował kolizję. Okazało się, że mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu (miał 2,5 promila) i podobnie jak jego pasażer był poszukiwany.
- Pijany kierowca uderzył w słup elektryczny Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Brzeszcze. Mężczyzna, kierując samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości, uderzył w betonowy słup elektryczny.
- Pijany kierowca uszkodził infrastrukturę kolejową we Włosienicy Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji z rąk pracowników zakładu przewozów kolejowych przejęli nietrzeźwego kierowcę. 32-letni obywatel Ukrainy mając w organizmie 2,5 promila alkoholu, wjechał samochodem na torowisko, uszkadzając swój samochód oraz elementy nastawni kolejowej.
- Pijany kierowca volkswagena jazdę zakończył w rowie Mieszkaniec powiatu wadowickiego odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu..
- Pijany kierowca w Kąśnej 58-letni mężczyzna z powiatu tarnowskiego zakończył swoją podróż w polu ornym. Kierował audi mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
- Pijany kierowca w obawie przed kontrolą zaczął uciekać doprowadzając do kolizji drogowej Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Próbując uniknąć policyjnej kontroli, doprowadził do kolizji z dwoma samochodami.
- Pijany kierowca zadzwonił po kolegę ... który był poszukiwany Chrzanowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Był kompletnie pijany i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. W uzgodnieniu z policjantami zadzwonił po swojego kolegę, by ten z zajął się nim i samochodem. Przybyły na miejsce znajomy został wylegitymowany i okazało się, że ... był poszukiwany przez krakowski sąd do odsiadki.
- Pijany kierowca zatrzymany po pościgu Bocheńscy policjanci po pościgu zatrzymali kierującego samochodem, który miał w organizmie prawie 0,5 promila alkoholu. 23-latek z powiatu brzeskiego nie reagował na polecenia wydawane w formie sygnałów dźwiękowych i świetlnych, stwarzając swoją jazdą zagrożenie w ruchu drogowym.
Pijana kobieta spowodowała kolizję. W samochodzie przewoziła swojego syna
48-letnia mieszkanka powiatu limanowskiego kierując pojazdem pod wpływem alkoholu, doprowadziła do kolizji drogowej. Kobieta przewoziła w aucie ośmioletniego syna. Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Pijana matka przyjechała po dziecko do szkoły
Nietrzeźwa kobieta przyjechała pod szkołę odebrać dziecko. Badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu. 45-latce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.
Pijani kierujący na drogach powiatu bocheńskiego
W ostatnim tygodniu, na terenie województwa małopolskiego miały miejsce działania pod nazwą „alkohol/narkotyki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu drogowego kierowców zarówno nietrzeźwych, jak i prowadzących swoje pojazdy pod działaniem środków odurzających. Trzeźwość kierowców bocheńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali jednak nie tylko podczas tych działań. Prowadzona codziennie weryfikacja trzeźwości kierowców skończyła się w ostatnim tygodniu ujawnieniem 5 osób, które prowadziły swoje samochody, będąc po alkoholu. Osoby te straciły już swoje uprawnienia do kierowania pojazdami.
Pijani „Mikołajowie” na drogach
W Mikołajki policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych „Mikołajów”. Pierwszy z nich dodatkowo posługiwał się prawem jazdy innego kraju, które nie było autentyczne. Obaj zostali przekazani osobom wskazanym, a ich pojazdy trafiły do osób zaufanych. Postępowanie w ich sprawach przeprowadzą policjanci z Tuchowa i Tarnowa.
Pijany 24-latek jadąc samochodem pochodzącym z rozboju doprowadził do kolizji
24-letni mieszkaniec Śląska oraz jego 21-letnia wspólniczka dotkliwie pobili obywatela Austrii i zabrali mu samochód. Wpadli, bo sprawca mając blisko 2 promile doprowadził do kolizji.
Pijany 29-latek złamał nogę mężczyźnie, który uniemożliwił mu dalszą jazdę samochodem
Dzięki zdecydowanej postawie mieszkańca gminy Bochnia udało się zablokować i uniemożliwić dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy alfy romeo. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i swoją jazdą powodował zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Sytuacja jednak rozzłościła pijanego 29-latka do tego stopnia, że złamał nogę mężczyźnie, który przeszkodził mu w jeździe.
Pijany 40-latek uderzył hondą w drzewo
Niemal 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który wyjeżdżając ze sklepu uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku kolizji z przeszkodą doznał poważnych obrażeń twarzoczaszki i aktualnie przebywa w szpitalu.
Pijany i bez prawa jazdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej
22-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policjantami uderzył w ogrodzenie posesji. Za swoje czyny odpowie przed sądem.
Pijany i z narkotykami wpadł, bo miał niesprawne oświetlenie
Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 24-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie kontroli ujawnili też w jego pojeździe narkotyki. Funkcjonariusze zainteresowali się kierującym, bo miał niesprawne tylne oświetlenie w samochodzie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Pijany kierowca jechał odebrać dziecko ze szkoły.
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 44 – letniego mieszkańca Osieka, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał odebrać ze szkoły swojego syna.
Pijany kierowca poprosił o pomoc... policjanta
O wyjątkowym pechu może mówić 27-letni mieszkaniec Przedborza, który na łuku drogi w pobliżu Radomska (woj. łódzkie) zjechał do rowu i doprowadził do dachowania opla. Kiedy wzywał pomocy, spośród wielu przejeżdżających obok kierowców zatrzymał się tylko jeden. Był to jadący drogą K-42 st. post. Paweł Grzywacz, małopolski policjant poza służbą.
Pijany kierowca spowodował kolizję
Pijany kierowca Chryslera spowodował kolizję. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy, a o jego losie zdecyduje sąd.
Pijany kierowca uciekając przed policjantami spowodował kolizję. Okazało się, że wspólnie z pasażerem byli poszukiwani.
Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie podjęli pościg za 42-latkiem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a w trakcie ucieczki spowodował kolizję. Okazało się, że mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu (miał 2,5 promila) i podobnie jak jego pasażer był poszukiwany.
Pijany kierowca uderzył w słup elektryczny
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Brzeszcze. Mężczyzna, kierując samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości, uderzył w betonowy słup elektryczny.
Pijany kierowca uszkodził infrastrukturę kolejową we Włosienicy
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji z rąk pracowników zakładu przewozów kolejowych przejęli nietrzeźwego kierowcę. 32-letni obywatel Ukrainy mając w organizmie 2,5 promila alkoholu, wjechał samochodem na torowisko, uszkadzając swój samochód oraz elementy nastawni kolejowej.
Pijany kierowca volkswagena jazdę zakończył w rowie
Mieszkaniec powiatu wadowickiego odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu..
Pijany kierowca w Kąśnej
58-letni mężczyzna z powiatu tarnowskiego zakończył swoją podróż w polu ornym. Kierował audi mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
Pijany kierowca w obawie przed kontrolą zaczął uciekać doprowadzając do kolizji drogowej
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Próbując uniknąć policyjnej kontroli, doprowadził do kolizji z dwoma samochodami.
Pijany kierowca zadzwonił po kolegę ... który był poszukiwany
Chrzanowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Był kompletnie pijany i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. W uzgodnieniu z policjantami zadzwonił po swojego kolegę, by ten z zajął się nim i samochodem. Przybyły na miejsce znajomy został wylegitymowany i okazało się, że ... był poszukiwany przez krakowski sąd do odsiadki.
Pijany kierowca zatrzymany po pościgu
Bocheńscy policjanci po pościgu zatrzymali kierującego samochodem, który miał w organizmie prawie 0,5 promila alkoholu. 23-latek z powiatu brzeskiego nie reagował na polecenia wydawane w formie sygnałów dźwiękowych i świetlnych, stwarzając swoją jazdą zagrożenie w ruchu drogowym.