Tag prelekcja
Rozmiar czcionki
- „Bezpieczne Wakacje” na półkolonii w rodzinnym parku rozrywki w Oświęcimiu W ramach realizacji akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2024” oraz kampanii profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, policjanci z powiatu oświęcimskiego odwiedzają dzieci korzystające z różnych zorganizowanych form opieki i wypoczynku. Podczas prelekcji przypominają, że warto bezpiecznie spędzać czas wolny, unikając wypadku lub innych poważnych konsekwencji nieprzemyślanych i niebezpiecznych zabaw.
- „Dzień Seniora profilaktycznie” w Brzesku 15 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się „Dzień Seniora profilaktycznie”. Przedsięwzięcie zainicjowali Burmistrz Brzeska oraz Komendant Powiatowy Policji w Brzesku. Na seniorów czekało moc atrakcji i informacji szczególnie przydatnych dla osób starszych. W przedsięwzięciu oprócz inicjatorów i organizatorów z Urzędu Miejskiego w Brzesku oraz Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wzięli udział przedstawiciele m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Ośrodka Wsparcia i Testów z Krakowa, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Fundacji Dbam o Zdrowie.
- „Moje prawa, moje granice – o przemocy i odpowiedzialności” – prelekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych Rodzaje i formy przemocy. Prawa człowieka. To zagadnienia, które omówione zostały przez policjantów podczas spotkań z młodzieżą w krakowskich ponadpodstawowych szkołach mistrzostwa sportowego. Uczniowie dowiedzieli się również jak reagować będąc świadkiem przemocy i gdzie zwrócić się o pomoc będąc jej ofiarą.
- „O bezpieczeństwie podczas wakacji”- prelekcje policjantów Wydziału Prewencji KWP w Krakowie z uczniami 20 czerwca br. Policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie przeprowadzili cykl profilaktyczno - edukacyjnych pogadanek z uczniami klas I-IV w Szkole Podstawowej Nr 24 w Krakowie
„Bezpieczne Wakacje” na półkolonii w rodzinnym parku rozrywki w Oświęcimiu
W ramach realizacji akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2024” oraz kampanii profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, policjanci z powiatu oświęcimskiego odwiedzają dzieci korzystające z różnych zorganizowanych form opieki i wypoczynku. Podczas prelekcji przypominają, że warto bezpiecznie spędzać czas wolny, unikając wypadku lub innych poważnych konsekwencji nieprzemyślanych i niebezpiecznych zabaw.
„Dzień Seniora profilaktycznie” w Brzesku
15 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się „Dzień Seniora profilaktycznie”. Przedsięwzięcie zainicjowali Burmistrz Brzeska oraz Komendant Powiatowy Policji w Brzesku. Na seniorów czekało moc atrakcji i informacji szczególnie przydatnych dla osób starszych. W przedsięwzięciu oprócz inicjatorów i organizatorów z Urzędu Miejskiego w Brzesku oraz Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wzięli udział przedstawiciele m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Ośrodka Wsparcia i Testów z Krakowa, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Fundacji Dbam o Zdrowie.
„Moje prawa, moje granice – o przemocy i odpowiedzialności” – prelekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Rodzaje i formy przemocy. Prawa człowieka. To zagadnienia, które omówione zostały przez policjantów podczas spotkań z młodzieżą w krakowskich ponadpodstawowych szkołach mistrzostwa sportowego. Uczniowie dowiedzieli się również jak reagować będąc świadkiem przemocy i gdzie zwrócić się o pomoc będąc jej ofiarą.
„O bezpieczeństwie podczas wakacji”- prelekcje policjantów Wydziału Prewencji KWP w Krakowie z uczniami
20 czerwca br. Policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie przeprowadzili cykl profilaktyczno - edukacyjnych pogadanek z uczniami klas I-IV w Szkole Podstawowej Nr 24 w Krakowie