Tag poszukiwania
Rozmiar czcionki
- Poszukiwania 14-latki Policjanci z nowotarskiej komendy prowadzili wczoraj poszukiwania opiekuńcze nastolatki, która oddaliła się z miejsca zamieszkania. Dziewczyna cały dzień spędziła w towarzystwie znajomych i dopiero wieczorem dotarła do domu siostry, która następnie powiadomiła dzielnicowego. Około godziny 20 policjanci przekazali nastolatkę opiekunom prawnym.
- Poszukiwania 22-latka zakończone Od wczoraj, w powiecie gorlickim trwały intensywne poszukiwania 22-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Dzisiaj rano, działania poszukiwawcze zostały zakończone z uwagi na znalezienie ciała poszukiwanego mężczyzny.
- Poszukiwania 28-latka w kryzysie emocjonalnym zakończone sukcesem Mieszkaniec Andrychowa, który w piątek wieczorem oddalił się z SOR w Wadowicach w stanie kryzysu emocjonalnego, został odnaleziony dzięki błyskawicznej akcji policjantów z Wadowic, Andrychowa i Krakowa, z udziałem psa tropiącego oraz drona.
- Poszukiwania I stopnia zakończone odnalezieniem schorowanej seniorki W sobotnie popołudnie policjanci z powiatu krakowskiego intensywnie przeszukiwali Libertów i okolice w poszukiwaniu zaginionej 78-latki, której życie mogło być zagrożone. Dzięki zaangażowaniu znacznych sił seniorka została szybko odnaleziona cała i zdrowa.
- Poszukiwania osoby zaginionej zakończone sukcesem Dzięki intensywnym działaniom, po kilku godzinach od zgłoszenia, dąbrowscy policjanci ustalili miejsce przebywania zaginionego 16-latka.
- Poszukiwania osoby zakończone sukcesem Policjanci z Gorlic i jednostek podległych brali udział w nocnych poszukiwaniach osoby, które zakończyły się sukcesem.
- Poszukiwania turysty, który zboczył ze szlaku Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR oraz policjanci prowadzili poszukiwania 38-letniego turysty z Kielc. Mężczyzna zboczył ze szlaku schodząc z ze szczytu górskiego Luboń Wielki, po czym zakwaterował się w pensjonacie i poszedł spać nie informując nikogo o miejscu pobytu.
- Poszukiwania w sprawie zaginięcia defektoskopu Nadal trwają poszukiwania w sprawie zaginięcia defektoskopu zawierającego wysokoaktywne źródło promieniotwórcze. Zatrzymany został 33-latek odpowiedzialny za nadzór nad urządzeniem.
- Poszukiwania zaginionego 17-latka zakończone sukcesem służb Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwania 17-latka, który oddalił się ze szpitala, a którego życie mogło być zagrożone, zakończyła się sukcesem i odnalezieniem chłopaka. Szczęśliwy finał był efektem współpracy służb i właściwej analizy informacji gromadzonej podczas akcji. 17-latek został przekazany rodzicom.
- Poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji śmigłowiec, drony, psy tropiące Z lądu i powietrza, od 10 dni prowadzone są intensywne poszukiwania zaginionej kobiety. 40-latka z Warszawy 20 września 2020 roku po 8.00 wyszła z pensjonatu kierując się na tatrzańskie szlaki. Do poszukiwań wykorzystywany był śmigłowiec TOPR-u, policyjne drony, jak również specjalistyczne psy poszukiwawczo-ratownicze. Ostatnie prawdopodobne miejsce pobytu zaginionej to Hala Gąsienicowa w Tatrach.
- Poszukiwanie wędkarza na rzece Dunajec W niedzielne popołudnie, służby ratunkowe zostały wezwane do poszukiwań osoby w Łukanowicach na rzece Dunajec. Świadkowie odnaleźli na brzegu przedmioty osoby, którą chwilę wcześniej widzieli łowiącą ryby w Dunajcu. Okazało się, że mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu zapomniawszy zabrać z brzegu swoich rzeczy .
- Poszukiwany legwan ujęty przez policjantów z oświęcimskiej drogówki Policjanci z oświęcimskiej drogówki przeprowadzili nietypową interwencję. Ujęli legwana, który od kilku był poszukiwany na terenie Brzezinki w gminie Oświęcim. Gad najpierw trafił pod opiekę pani lekarz weterynarii, a następnie do swojego właściciela.
- Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez kryminalnych Policjanci pionu kryminalnego ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany listem gończym. 37-latek poszukiwany za oszustwa został zatrzymany. Najbliższych kilka lat spędzi za kratami.
- Powiat krakowski. Poszukiwania osób zaginionych zakończone sukcesem 13 września br. w południe 85-letnia kobieta wyszła z domu i kontakt z nią się urwał. Ze względu na wiek i stan zdrowia seniorki bliscy zaniepokoili się jej nieobecnością i już po kilku godzinach zgłosili jej zaginięcie. Policjanci ze Skawiny natychmiast zorganizowali i przeprowadzili akcję poszukiwawczą. Po około 8 godzinach intensywnych poszukiwań kobieta została odnaleziona przez zaangażowanych w akcję ratowników z myślenickiej grupy poszukiwawczo-ratowniczej.
- Powiat krakowski. Szczęśliwy finał poszukiwań, zagubionej w lesie 79-latki. Sukcesem zakończyły się poszukiwania 79-latki, która w czwartek wybrała się na spacer do lasu w gminie Liszki, w którym zabłądziła. Seniorkę poszukiwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, miejscowe jednostki OSP oraz załoga JRG 3 Kraków, zaangażowany został także policyjny przewodnik z psem tropiącym. Dzięki szybkim i intensywnym działaniom służb, 79-latka, już po kilku godzinach została odnaleziona cała i zdrowa.
- Powiat oświęcimski. Policjanci w porę zdążyli z pomocą 18 – latce Policjanci z powiatu oświęcimskiego przeprowadzili błyskawiczną i skuteczną nocną akcję poszukiwawczą. Nad brzegiem jednego ze stawów rybnych odnaleźli 18 – latkę , która zażywając dużą ilość leków próbowała targnąć się na własne życie. W tym przypadku niezwykle ważna była szybka reakcja rodziny.
- Przełom w sprawie zaginięcia w 2016 r. 34-letniej Magdaleny Pałki z Limanowej Policjanci z krakowskiego Archiwum X, w ubiegłym roku wzięli na tapet sprawę zaginięcia 34-latki. W wyniku ich ustaleń, zostało wszczęte śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Limanowej pod kątem pozbawienia zaginionej życia. Teraz pojawiły się nowe okoliczności dotyczące zarówno potencjalnego sprawcy jak i lokalizacji ciała kobiety.
- Rodzice podziękowali policjantom za odnalezienie córek Do Komisariatu Policji VII w Krakowie wpłynął mail z podziękowaniami dla policjantów, którzy na początku października prowadzili intensywne poszukiwania zaginionych 12-letnich dziewczynek. Funkcjonariusze okazali ogromną empatię wobec rodziny zaginionych, co skłoniło bliskich do złożenia podziękowań za ich profesjonalizm i zaangażowanie.
- Sądecczyzna. Policjanci i strażacy szukali nocą starszej kobiety To był prawdziwy wyścig z czasem wielu policjantów i strażaków, którzy minionej nocy szukali starszej, schorowanej kobiety. Na szczęście poszukiwania zakończyły się pomyślnie.
- Skuteczne działania poszukiwawcze służb w Zakopanem Wczoraj (14.06), w godzinach wieczornych małopolska Policja otrzymała informację, że w Zakopanem może przebywać kilka młodych osób w kryzysie emocjonalnym.
Poszukiwania 14-latki
Policjanci z nowotarskiej komendy prowadzili wczoraj poszukiwania opiekuńcze nastolatki, która oddaliła się z miejsca zamieszkania. Dziewczyna cały dzień spędziła w towarzystwie znajomych i dopiero wieczorem dotarła do domu siostry, która następnie powiadomiła dzielnicowego. Około godziny 20 policjanci przekazali nastolatkę opiekunom prawnym.
Poszukiwania 22-latka zakończone
Od wczoraj, w powiecie gorlickim trwały intensywne poszukiwania 22-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Dzisiaj rano, działania poszukiwawcze zostały zakończone z uwagi na znalezienie ciała poszukiwanego mężczyzny.
Poszukiwania 28-latka w kryzysie emocjonalnym zakończone sukcesem
Mieszkaniec Andrychowa, który w piątek wieczorem oddalił się z SOR w Wadowicach w stanie kryzysu emocjonalnego, został odnaleziony dzięki błyskawicznej akcji policjantów z Wadowic, Andrychowa i Krakowa, z udziałem psa tropiącego oraz drona.
Poszukiwania I stopnia zakończone odnalezieniem schorowanej seniorki
W sobotnie popołudnie policjanci z powiatu krakowskiego intensywnie przeszukiwali Libertów i okolice w poszukiwaniu zaginionej 78-latki, której życie mogło być zagrożone. Dzięki zaangażowaniu znacznych sił seniorka została szybko odnaleziona cała i zdrowa.
Poszukiwania osoby zaginionej zakończone sukcesem
Dzięki intensywnym działaniom, po kilku godzinach od zgłoszenia, dąbrowscy policjanci ustalili miejsce przebywania zaginionego 16-latka.
Poszukiwania osoby zakończone sukcesem
Policjanci z Gorlic i jednostek podległych brali udział w nocnych poszukiwaniach osoby, które zakończyły się sukcesem.
Poszukiwania turysty, który zboczył ze szlaku
Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR oraz policjanci prowadzili poszukiwania 38-letniego turysty z Kielc. Mężczyzna zboczył ze szlaku schodząc z ze szczytu górskiego Luboń Wielki, po czym zakwaterował się w pensjonacie i poszedł spać nie informując nikogo o miejscu pobytu.
Poszukiwania w sprawie zaginięcia defektoskopu
Nadal trwają poszukiwania w sprawie zaginięcia defektoskopu zawierającego wysokoaktywne źródło promieniotwórcze. Zatrzymany został 33-latek odpowiedzialny za nadzór nad urządzeniem.
Poszukiwania zaginionego 17-latka zakończone sukcesem służb
Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwania 17-latka, który oddalił się ze szpitala, a którego życie mogło być zagrożone, zakończyła się sukcesem i odnalezieniem chłopaka. Szczęśliwy finał był efektem współpracy służb i właściwej analizy informacji gromadzonej podczas akcji. 17-latek został przekazany rodzicom.
Poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji śmigłowiec, drony, psy tropiące
Z lądu i powietrza, od 10 dni prowadzone są intensywne poszukiwania zaginionej kobiety. 40-latka z Warszawy 20 września 2020 roku po 8.00 wyszła z pensjonatu kierując się na tatrzańskie szlaki. Do poszukiwań wykorzystywany był śmigłowiec TOPR-u, policyjne drony, jak również specjalistyczne psy poszukiwawczo-ratownicze. Ostatnie prawdopodobne miejsce pobytu zaginionej to Hala Gąsienicowa w Tatrach.
Poszukiwanie wędkarza na rzece Dunajec
W niedzielne popołudnie, służby ratunkowe zostały wezwane do poszukiwań osoby w Łukanowicach na rzece Dunajec. Świadkowie odnaleźli na brzegu przedmioty osoby, którą chwilę wcześniej widzieli łowiącą ryby w Dunajcu. Okazało się, że mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu zapomniawszy zabrać z brzegu swoich rzeczy .
Poszukiwany legwan ujęty przez policjantów z oświęcimskiej drogówki
Policjanci z oświęcimskiej drogówki przeprowadzili nietypową interwencję. Ujęli legwana, który od kilku był poszukiwany na terenie Brzezinki w gminie Oświęcim. Gad najpierw trafił pod opiekę pani lekarz weterynarii, a następnie do swojego właściciela.
Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez kryminalnych
Policjanci pionu kryminalnego ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany listem gończym. 37-latek poszukiwany za oszustwa został zatrzymany. Najbliższych kilka lat spędzi za kratami.
Powiat krakowski. Poszukiwania osób zaginionych zakończone sukcesem
13 września br. w południe 85-letnia kobieta wyszła z domu i kontakt z nią się urwał. Ze względu na wiek i stan zdrowia seniorki bliscy zaniepokoili się jej nieobecnością i już po kilku godzinach zgłosili jej zaginięcie. Policjanci ze Skawiny natychmiast zorganizowali i przeprowadzili akcję poszukiwawczą. Po około 8 godzinach intensywnych poszukiwań kobieta została odnaleziona przez zaangażowanych w akcję ratowników z myślenickiej grupy poszukiwawczo-ratowniczej.
Powiat krakowski. Szczęśliwy finał poszukiwań, zagubionej w lesie 79-latki.
Sukcesem zakończyły się poszukiwania 79-latki, która w czwartek wybrała się na spacer do lasu w gminie Liszki, w którym zabłądziła. Seniorkę poszukiwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, miejscowe jednostki OSP oraz załoga JRG 3 Kraków, zaangażowany został także policyjny przewodnik z psem tropiącym. Dzięki szybkim i intensywnym działaniom służb, 79-latka, już po kilku godzinach została odnaleziona cała i zdrowa.
Powiat oświęcimski. Policjanci w porę zdążyli z pomocą 18 – latce
Policjanci z powiatu oświęcimskiego przeprowadzili błyskawiczną i skuteczną nocną akcję poszukiwawczą. Nad brzegiem jednego ze stawów rybnych odnaleźli 18 – latkę , która zażywając dużą ilość leków próbowała targnąć się na własne życie. W tym przypadku niezwykle ważna była szybka reakcja rodziny.
Przełom w sprawie zaginięcia w 2016 r. 34-letniej Magdaleny Pałki z Limanowej
Policjanci z krakowskiego Archiwum X, w ubiegłym roku wzięli na tapet sprawę zaginięcia 34-latki. W wyniku ich ustaleń, zostało wszczęte śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Limanowej pod kątem pozbawienia zaginionej życia. Teraz pojawiły się nowe okoliczności dotyczące zarówno potencjalnego sprawcy jak i lokalizacji ciała kobiety.
Rodzice podziękowali policjantom za odnalezienie córek
Do Komisariatu Policji VII w Krakowie wpłynął mail z podziękowaniami dla policjantów, którzy na początku października prowadzili intensywne poszukiwania zaginionych 12-letnich dziewczynek. Funkcjonariusze okazali ogromną empatię wobec rodziny zaginionych, co skłoniło bliskich do złożenia podziękowań za ich profesjonalizm i zaangażowanie.
Sądecczyzna. Policjanci i strażacy szukali nocą starszej kobiety
To był prawdziwy wyścig z czasem wielu policjantów i strażaków, którzy minionej nocy szukali starszej, schorowanej kobiety. Na szczęście poszukiwania zakończyły się pomyślnie.
Skuteczne działania poszukiwawcze służb w Zakopanem
Wczoraj (14.06), w godzinach wieczornych małopolska Policja otrzymała informację, że w Zakopanem może przebywać kilka młodych osób w kryzysie emocjonalnym.