Tag poszukiwania
Rozmiar czcionki
- Śmigłowiec sekcji Lotnictwa Policji w Krakowie uczestniczył w poszukiwaniach w woj. lubuskim Policjanci z sekcji Lotnictwa Policji w Krakowie wzięli udział w akcji poszukiwawczej 53-letniego mieszkańca Szprotawy w woj. lubuskim. Po niemal 2-godzinnym locie mężczyzna odnalazł się. Zdezorientowany 53-latek prawdopodobnie wyszedł z lasu, gdy usłyszał huk silników małopolskiego "Sokoła".
- Sprawcy pobicia mężczyzny w pasażu handlowym przy ul. Kapelanka usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu 20 maja br. w pasażu handlowym doszło do pobicia mężczyzny przez nieznane mu osoby. Mężczyzna złożył zawiadomienie, a sprawą i ustalaniem sprawców tego czynu, zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji V w Krakowie. Po opublikowaniu komunikatu wraz z ich wizerunkami sprawcy sami zgłosili się do jednostki Policji.
- Szczęśliwe zakończenie dwóch poszukiwań w Andrychowie Andrychowscy policjanci stawili czoła podwójnemu wyzwaniu – w jednym czasie prowadzili poszukiwania rowerzysty w masywie górskim i 14-latka zagubionego w lesie. Dwie równoczesne akcje poszukiwawcze zakończyły się szczęśliwie.
- Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 13-latka, którego życie mogło być zagrożone Krakowscy policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia o zaginięciu 13-latka, który był w kryzysie emocjonalnym, podjęli zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Do działań zaangażowane zostały również inne służby. Chłopiec po kilku godzinach został odnaleziony przez policjantów z Komisariatu Policji IV w Krakowie, w rejonie mostu Dębnickiego.
- Szczęśliwe zakończenie poszukiwań seniora Dąbrowscy policjanci prowadzili poszukiwania 71-letniego mężczyzny, który oddalił się z ZOL w Dąbrowie Tarnowskiej. Dzięki zaangażowaniu służb i czujności policjantów mężczyzna został odnaleziony po około półtorej godzinie na terenie miasta.
- Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego mężczyzny Andrychowscy policjanci w samą porę dotarli do mieszkańca gminy Andrychów, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki zaangażowaniu służb szybko został odnaleziony i trafił pod opiekę specjalistów.
- Szczęśliwie zakończone poszukiwania 61-letniego mężczyzny Wczoraj, (29.02.br), policjanci z Brzeska prowadzili szeroko zakrojone działania poszukiwawcze 61-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Działania poszukiwawcze zostały zakończone po kilku godzinach od rozpoczęcia z uwagi na odnalezienie mężczyzny na terenie Tarnowa.
- Szczęśliwie zakończone poszukiwania dwóch kobiet W minioną niedzielę dzielnicowi z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim poszukiwali dwóch zaginionych kobiet. Jedną z nich była 77-letnia mieszkanka gminy Zawoja, natomiast drugą 22-letnia mieszkanka z terenu Makowa Podhalańskiego. W obu przypadkach poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.
- Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 36-letniego mężczyzny z Nowego Targu. W akcji poszukiwawczej udział brali policjanci, ratownicy GOPR, strażacy PSP oraz OSP Kowaniec, oraz członkowie PGPR z Czarnego Dunajca. Nowotarżanin został odnaleziony przez policjantów na terenie Nowego Targu, a następnie przekazany pod opiekę specjalistów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach.
- Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 19-latka z Pcimia Dzięki błyskawicznej reakcji służb i doskonałej współpracy policjantów, strażaków oraz ratowników, zakończyły się sukcesem nocne poszukiwania 19-letniego mieszkańca Pcimia. Zaginiony został odnaleziony po kilku godzinach i bezpiecznie przekazany pod opiekę rodziny.
- Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 88-letniego mężczyzny 1 maja 2025 roku, tuż po godzinie 2:00 w nocy, policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 88-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Senior nie miał przy sobie telefonu, a jego bliscy obawiali się o jego zdrowie, ponieważ wcześniej uskarżał się na złe samopoczucie. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy udało się odnaleźć mężczyznę i udzielić mu pomocy.
- Szczęśliwy finał poszukiwań Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 16-latka w Rabki-Zdroju. W działania poszukiwawcze zaangażowani byli policjanci oraz strażacy z JRG Rabka-Zdrój i OSP Chabówka. Zaginiony po północy został odnaleziony przez policjantów ruchu drogowego, a następnie przekazany pod opiekę specjalistów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach.
- Szczęśliwy finał poszukiwań Policjanci z powiatu chrzanowskiego przez kilka godzin prowadzili poszukiwania zaginionej kobiety. Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie – kobieta została odnaleziona.
- Szczęśliwy finał poszukiwań - Policja odnalazła mężczyznę, który zgubił się w lesie podczas grzybobrania Wczoraj (13.08.2025 r.) zakończyły się poszukiwania 61-letniego mężczyzny, który wyszedł rano na grzyby i zgubił się w lesie.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka Chłopiec w godzinach popołudniowych oddalił się z miejsca zamieszkania i pojechał w stronę Krakowa. Odnaleziony po kilku godzinach, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziców.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 35-latka W niedzielny poranek policjanci z Komisariatu Policji w Libiążu odnaleźli poszukiwanego od soboty mężczyznę i przekazali go pod opiekę lekarzy. Akcja poszukiwawcza trwała od sobotniego popołudnia. Mężczyznę poszukiwali funkcjonariusze, osoby prywatne i przewodnik z psem patrolowo - tropiącym.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 36-latka Policjanci prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca Brzeska. Z uwagi na schorzenia mężczyzny i warunki atmosferyczne istniało realne zagrożenie dla jego zdrowia i życia. 36-latek, wymagający na co dzień stałej opieki, został szczęśliwie odnaleziony.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 4-letniej dziewczynki Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 4-letniej dziewczynki, która pobiegła do lasu, kiedy matka wynosiła z auta zakupy i na chwilę „spuściła” ją z oczu. Dziewczynka nie reagując na wołanie matki, oddaliła się od domu. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i poprosiła o pomoc. Natychmiast po zgłoszeniu służby w trybie alarmowym rozpoczęły poszukiwania. Na szczęście po kilkudziesięciu minutach dziewczynka została odnaleziona cała i zdrowa.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 78-latki z gminy Liszki Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie po kilkunastu godzinach poszukiwań odnaleźli 78-latkę z zanikami pamięci, która w środku nocy wyszła z domu. Do zaginionej doprowadził policyjny pies tropiący.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 81-letniego mieszkańca Woli Lubeckiej W niedzielę, 3 sierpnia br., policjanci podlegli Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie wraz ze strażakami PSP i OSP prowadzili intensywne poszukiwania zaginionego 81-letniego mieszkańca Woli Lubeckiej, który cierpi na zaniki pamięci.
Śmigłowiec sekcji Lotnictwa Policji w Krakowie uczestniczył w poszukiwaniach w woj. lubuskim
Policjanci z sekcji Lotnictwa Policji w Krakowie wzięli udział w akcji poszukiwawczej 53-letniego mieszkańca Szprotawy w woj. lubuskim. Po niemal 2-godzinnym locie mężczyzna odnalazł się. Zdezorientowany 53-latek prawdopodobnie wyszedł z lasu, gdy usłyszał huk silników małopolskiego "Sokoła".
Sprawcy pobicia mężczyzny w pasażu handlowym przy ul. Kapelanka usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu
20 maja br. w pasażu handlowym doszło do pobicia mężczyzny przez nieznane mu osoby. Mężczyzna złożył zawiadomienie, a sprawą i ustalaniem sprawców tego czynu, zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji V w Krakowie. Po opublikowaniu komunikatu wraz z ich wizerunkami sprawcy sami zgłosili się do jednostki Policji.
Szczęśliwe zakończenie dwóch poszukiwań w Andrychowie
Andrychowscy policjanci stawili czoła podwójnemu wyzwaniu – w jednym czasie prowadzili poszukiwania rowerzysty w masywie górskim i 14-latka zagubionego w lesie. Dwie równoczesne akcje poszukiwawcze zakończyły się szczęśliwie.
Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 13-latka, którego życie mogło być zagrożone
Krakowscy policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia o zaginięciu 13-latka, który był w kryzysie emocjonalnym, podjęli zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Do działań zaangażowane zostały również inne służby. Chłopiec po kilku godzinach został odnaleziony przez policjantów z Komisariatu Policji IV w Krakowie, w rejonie mostu Dębnickiego.
Szczęśliwe zakończenie poszukiwań seniora
Dąbrowscy policjanci prowadzili poszukiwania 71-letniego mężczyzny, który oddalił się z ZOL w Dąbrowie Tarnowskiej. Dzięki zaangażowaniu służb i czujności policjantów mężczyzna został odnaleziony po około półtorej godzinie na terenie miasta.
Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego mężczyzny
Andrychowscy policjanci w samą porę dotarli do mieszkańca gminy Andrychów, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki zaangażowaniu służb szybko został odnaleziony i trafił pod opiekę specjalistów.
Szczęśliwie zakończone poszukiwania 61-letniego mężczyzny
Wczoraj, (29.02.br), policjanci z Brzeska prowadzili szeroko zakrojone działania poszukiwawcze 61-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Działania poszukiwawcze zostały zakończone po kilku godzinach od rozpoczęcia z uwagi na odnalezienie mężczyzny na terenie Tarnowa.
Szczęśliwie zakończone poszukiwania dwóch kobiet
W minioną niedzielę dzielnicowi z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim poszukiwali dwóch zaginionych kobiet. Jedną z nich była 77-letnia mieszkanka gminy Zawoja, natomiast drugą 22-letnia mieszkanka z terenu Makowa Podhalańskiego. W obu przypadkach poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.
Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań
Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 36-letniego mężczyzny z Nowego Targu. W akcji poszukiwawczej udział brali policjanci, ratownicy GOPR, strażacy PSP oraz OSP Kowaniec, oraz członkowie PGPR z Czarnego Dunajca. Nowotarżanin został odnaleziony przez policjantów na terenie Nowego Targu, a następnie przekazany pod opiekę specjalistów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach.
Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 19-latka z Pcimia
Dzięki błyskawicznej reakcji służb i doskonałej współpracy policjantów, strażaków oraz ratowników, zakończyły się sukcesem nocne poszukiwania 19-letniego mieszkańca Pcimia. Zaginiony został odnaleziony po kilku godzinach i bezpiecznie przekazany pod opiekę rodziny.
Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 88-letniego mężczyzny
1 maja 2025 roku, tuż po godzinie 2:00 w nocy, policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 88-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Senior nie miał przy sobie telefonu, a jego bliscy obawiali się o jego zdrowie, ponieważ wcześniej uskarżał się na złe samopoczucie. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy udało się odnaleźć mężczyznę i udzielić mu pomocy.
Szczęśliwy finał poszukiwań
Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 16-latka w Rabki-Zdroju. W działania poszukiwawcze zaangażowani byli policjanci oraz strażacy z JRG Rabka-Zdrój i OSP Chabówka. Zaginiony po północy został odnaleziony przez policjantów ruchu drogowego, a następnie przekazany pod opiekę specjalistów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach.
Szczęśliwy finał poszukiwań
Policjanci z powiatu chrzanowskiego przez kilka godzin prowadzili poszukiwania zaginionej kobiety. Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie – kobieta została odnaleziona.
Szczęśliwy finał poszukiwań - Policja odnalazła mężczyznę, który zgubił się w lesie podczas grzybobrania
Wczoraj (13.08.2025 r.) zakończyły się poszukiwania 61-letniego mężczyzny, który wyszedł rano na grzyby i zgubił się w lesie.
Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka
Chłopiec w godzinach popołudniowych oddalił się z miejsca zamieszkania i pojechał w stronę Krakowa. Odnaleziony po kilku godzinach, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziców.
Szczęśliwy finał poszukiwań 35-latka
W niedzielny poranek policjanci z Komisariatu Policji w Libiążu odnaleźli poszukiwanego od soboty mężczyznę i przekazali go pod opiekę lekarzy. Akcja poszukiwawcza trwała od sobotniego popołudnia. Mężczyznę poszukiwali funkcjonariusze, osoby prywatne i przewodnik z psem patrolowo - tropiącym.
Szczęśliwy finał poszukiwań 36-latka
Policjanci prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca Brzeska. Z uwagi na schorzenia mężczyzny i warunki atmosferyczne istniało realne zagrożenie dla jego zdrowia i życia. 36-latek, wymagający na co dzień stałej opieki, został szczęśliwie odnaleziony.
Szczęśliwy finał poszukiwań 4-letniej dziewczynki
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 4-letniej dziewczynki, która pobiegła do lasu, kiedy matka wynosiła z auta zakupy i na chwilę „spuściła” ją z oczu. Dziewczynka nie reagując na wołanie matki, oddaliła się od domu. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i poprosiła o pomoc. Natychmiast po zgłoszeniu służby w trybie alarmowym rozpoczęły poszukiwania. Na szczęście po kilkudziesięciu minutach dziewczynka została odnaleziona cała i zdrowa.
Szczęśliwy finał poszukiwań 78-latki z gminy Liszki
Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie po kilkunastu godzinach poszukiwań odnaleźli 78-latkę z zanikami pamięci, która w środku nocy wyszła z domu. Do zaginionej doprowadził policyjny pies tropiący.
Szczęśliwy finał poszukiwań 81-letniego mieszkańca Woli Lubeckiej
W niedzielę, 3 sierpnia br., policjanci podlegli Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie wraz ze strażakami PSP i OSP prowadzili intensywne poszukiwania zaginionego 81-letniego mieszkańca Woli Lubeckiej, który cierpi na zaniki pamięci.