Tag poszukiwania
Rozmiar czcionki
- Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latka Poszukiwania na terenie powiatu brzeskiego zaginionego 86-letniego schorowanego mężczyzny zakończyły się jego odnalezieniem. Policjanci odnaleźli mężczyznę w zaroślach. Był przytomny, ale kompletnie przemoczony i wyziębiony.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latki W niedzielę (14.01. br.), około godziny 11 policjanci oraz strażacy brali udział w poszukiwaniu 86-latki. Kobieta oddaliła się z miejsca zamieszkania, a panująca na zewnątrz temperatura mogła zagrażać jej życiu i zdrowiu. Rodzina poprosiła o pomoc policjantów.
- Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatek Dzięki błyskawicznym działaniom krakowskich policjantów i ścisłej współpracy z personelem pociągu Intercity oraz z katowickimi funkcjonariuszami dwie 12-latki zostały odnalezione po niespełna dwóch godzinach od momentu przyjęcia zgłoszenia. Dziewczynki samowolnie wybrały się pociągiem nad morze …
- Szczęśliwy finał poszukiwań osoby będącej w kryzysie emocjonalnym Służby ratunkowe poszukiwały nietrzeźwego mężczyzny, który oddalił się z domu do pobliskiego lasu. Niekorzystne warunki pogodowe i niska temperatura na zewnątrz stanowiły dla zaginionego ogromne zagrożenie. Działania policjantów i pomoc członka rodziny doprowadziły do szczęśliwego odnalezienia mężczyzny.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 13-latka 13-letniego chłopca z gminy Trzebinia odnaleźli wczoraj dzielnicowi z Trzebini. Chłopiec wyszedł z domu, nie informując bliskich, dokąd się udaje. Po ogłoszeniu alarmu w jednostce Policji rozpoczęły się intensywne poszukiwania małoletniego. Tuż po godz. 22 chłopiec się odnalazł i wrócił do miejsca zamieszkania.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 56-latka. Ogromne zaangażowanie służb doprowadziło do odnalezienia mężczyzny Dzięki błyskawicznej i skoordynowanej akcji służb ratunkowych, po wielu godzinach wyczerpujących poszukiwań w trudnych warunkach terenowych i pogodowych, zaginiony mieszkaniec powiatu wadowickiego został odnaleziony.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 89-latka z Chrzanowa Po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań zaginionego seniora, w których oprócz policjantów, udział brali ratownicy specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej OSP Kęty oraz strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu chrzanowskiego, udało odnaleźć się mężczyznę.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 73-latki Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej otrzymali zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety, która wyszła z domu do kościoła i już nie wróciła. Natychmiast podjęte zostały działania poszukiwawcze, w których wzięli udział policjanci, strażacy oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych. Mieszkanka powiatu cieszyńskiego, przebywająca u rodziny w Kurowie w gm. Stryszawa, została odnaleziona, a następnie przekazana pod opiekę ratownikom medycznym.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej dzieci Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, strażaków i ratowników GOPR, 6 maja br. prowadzili intensywne poszukiwania 30-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 3 lat i 1 roku.
- Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej seniorki z Żegiestowa Policjanci z Muszyny oraz pobliskich komisariatów, wspierani przez służby ratownicze, przez wiele godzin prowadzili intensywne poszukiwania mieszkanki Żegiestowa w gminie Muszyna, której zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. 71-latka została odnaleziona na rzeką Poprad.
- Szczęśliwy finał poszukiwań. Zaginiony 73-latek z Rytra odnalazł się w Szczawnicy Sądeccy i piwniczańscy policjanci, wspierani przez służby ratownicze, przez wiele godzin prowadzili intensywne poszukiwania mieszkańca gminy Rytro, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. 73-letni obywatel Ukrainy odnalazł się dzisiaj (15.01.) około godziny 14 na terenie Szczawnicy.
- Szczęśliwy finał poszukiwania 38-latka, będącego w kryzysie emocjonalnym Gdyby nie zaangażowanie i determinacja dąbrowskich policjantów, nie wiadomo jak potoczyłyby się dalej losy 38-letniego mężczyzny, będącego w kryzysie emocjonalnym. Działania funkcjonariuszy zakończyły się sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony. Policjanci zaopatrzyli jego rany i przekazali go medykom, którzy zapewnili mu specjalistyczną opiekę.
- Szczęśliwy finał poszukiwań 86-letniej kobiety Policjanci z dąbrowskiej komendy przez kilka godzin prowadzili poszukiwania zaginionej kobiety. Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie - seniorka została odnaleziona.
- Służby i psy ratownicze ocaliły życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym Policjanci oraz współpracujący z nimi strażacy oraz strażacy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty, przeprowadzili kilkugodzinną nocną akcję poszukiwawczo–ratowniczą na terenie gminy Kęty. W efekcie podjętych działań ocalone zostało życie 34–letniego mężczyzny, znajdującego się w kryzysie emocjonalnym.
- Udana akcja poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Rajska Policjanci oraz strażacy przeprowadzili skuteczne działania poszukiwawcze za zaginionym 44–letnim mieszkańcem Rajska. Mężczyznę na terenach zielonych w rejonie Starego Miasta namierzył policyjny dron z kamerą termowizyjną.
- Wielicki dzielnicowy asp. Krzysztof Nowak uczestniczył w maju dziewięciokrotnie w ustaleniu miejsca pobytu osób poszukiwanych i w ich zatrzymaniu Policjanci wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Tylko w maju br. na terenie powiatu wielickiego, dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali siedemnastu poszukiwanych. Przy zatrzymaniu dziewięciu z nich, brał udział asp. Krzysztof Nowak.
- Zaginiona 42 – latka odnaleziona Ponad dwie godziny, policjanci, strażacy i rodzina intensywnie przeczesywali okolice w poszukiwaniu zaginionej 42 – letniej mieszkanki gminy Zator, w powiecie oświęcimskim. Kobieta nie wróciła z pracy do domu. Z przesyłanych wiadomości sms wynikało, że może targnąć się na własne życie. Po odnalezieniu trafiła pod opiekę lekarzy.
- Zaginiona 71 – latka odnaleziona podczas akcji poszukiwawczej Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz podległych Komisariatów Policji wspólnie ze strażakami przeprowadzili poszukiwania 71 – letniej mieszkanki Oświęcimia. Kobieta została odnaleziona w kompleksie leśnym. Okazało się, że zabłądziła wracając ze sklepu do domu.
- Zaginiony 9-latek odnaleziony przez policjantów z OPP Wczoraj policjanci I Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Krakowie udowodnili, że ich gotowość do działania w trybie "alarmowym" ma rzeczywiste znaczenie. Odnaleźli zaginione dziecko po 10 minutach od przyjęcia wezwania.
- Zakończono poszukiwania zaginionej 77-latki Trwające od 7 listopada 2024 roku szeroko zakrojone poszukiwania za 77-letnią kobietą zostały zakończone. Wczoraj (9.01.br.) policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu wspólnie z policjantami z Zespołu Prac Podwodnych Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, przeszukując koryto rzeki Biała Przemsza w rejonie kompleksu leśnego niedaleko miejscowości Golczowice odnaleźli ciało zaginionej 77-latki.
Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latka
Poszukiwania na terenie powiatu brzeskiego zaginionego 86-letniego schorowanego mężczyzny zakończyły się jego odnalezieniem. Policjanci odnaleźli mężczyznę w zaroślach. Był przytomny, ale kompletnie przemoczony i wyziębiony.
Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latki
W niedzielę (14.01. br.), około godziny 11 policjanci oraz strażacy brali udział w poszukiwaniu 86-latki. Kobieta oddaliła się z miejsca zamieszkania, a panująca na zewnątrz temperatura mogła zagrażać jej życiu i zdrowiu. Rodzina poprosiła o pomoc policjantów.
Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatek
Dzięki błyskawicznym działaniom krakowskich policjantów i ścisłej współpracy z personelem pociągu Intercity oraz z katowickimi funkcjonariuszami dwie 12-latki zostały odnalezione po niespełna dwóch godzinach od momentu przyjęcia zgłoszenia. Dziewczynki samowolnie wybrały się pociągiem nad morze …
Szczęśliwy finał poszukiwań osoby będącej w kryzysie emocjonalnym
Służby ratunkowe poszukiwały nietrzeźwego mężczyzny, który oddalił się z domu do pobliskiego lasu. Niekorzystne warunki pogodowe i niska temperatura na zewnątrz stanowiły dla zaginionego ogromne zagrożenie. Działania policjantów i pomoc członka rodziny doprowadziły do szczęśliwego odnalezienia mężczyzny.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 13-latka
13-letniego chłopca z gminy Trzebinia odnaleźli wczoraj dzielnicowi z Trzebini. Chłopiec wyszedł z domu, nie informując bliskich, dokąd się udaje. Po ogłoszeniu alarmu w jednostce Policji rozpoczęły się intensywne poszukiwania małoletniego. Tuż po godz. 22 chłopiec się odnalazł i wrócił do miejsca zamieszkania.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 56-latka. Ogromne zaangażowanie służb doprowadziło do odnalezienia mężczyzny
Dzięki błyskawicznej i skoordynowanej akcji służb ratunkowych, po wielu godzinach wyczerpujących poszukiwań w trudnych warunkach terenowych i pogodowych, zaginiony mieszkaniec powiatu wadowickiego został odnaleziony.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 89-latka z Chrzanowa
Po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań zaginionego seniora, w których oprócz policjantów, udział brali ratownicy specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej OSP Kęty oraz strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu chrzanowskiego, udało odnaleźć się mężczyznę.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 73-latki
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej otrzymali zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety, która wyszła z domu do kościoła i już nie wróciła. Natychmiast podjęte zostały działania poszukiwawcze, w których wzięli udział policjanci, strażacy oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych. Mieszkanka powiatu cieszyńskiego, przebywająca u rodziny w Kurowie w gm. Stryszawa, została odnaleziona, a następnie przekazana pod opiekę ratownikom medycznym.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej dzieci
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, strażaków i ratowników GOPR, 6 maja br. prowadzili intensywne poszukiwania 30-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 3 lat i 1 roku.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej seniorki z Żegiestowa
Policjanci z Muszyny oraz pobliskich komisariatów, wspierani przez służby ratownicze, przez wiele godzin prowadzili intensywne poszukiwania mieszkanki Żegiestowa w gminie Muszyna, której zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. 71-latka została odnaleziona na rzeką Poprad.
Szczęśliwy finał poszukiwań. Zaginiony 73-latek z Rytra odnalazł się w Szczawnicy
Sądeccy i piwniczańscy policjanci, wspierani przez służby ratownicze, przez wiele godzin prowadzili intensywne poszukiwania mieszkańca gminy Rytro, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. 73-letni obywatel Ukrainy odnalazł się dzisiaj (15.01.) około godziny 14 na terenie Szczawnicy.
Szczęśliwy finał poszukiwania 38-latka, będącego w kryzysie emocjonalnym
Gdyby nie zaangażowanie i determinacja dąbrowskich policjantów, nie wiadomo jak potoczyłyby się dalej losy 38-letniego mężczyzny, będącego w kryzysie emocjonalnym.
Działania funkcjonariuszy zakończyły się sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony. Policjanci zaopatrzyli jego rany i przekazali go medykom, którzy zapewnili mu specjalistyczną opiekę.
Szczęśliwy finał poszukiwań 86-letniej kobiety
Policjanci z dąbrowskiej komendy przez kilka godzin prowadzili poszukiwania zaginionej kobiety. Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie - seniorka została odnaleziona.
Służby i psy ratownicze ocaliły życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym
Policjanci oraz współpracujący z nimi strażacy oraz strażacy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty, przeprowadzili kilkugodzinną nocną akcję poszukiwawczo–ratowniczą na terenie gminy Kęty. W efekcie podjętych działań ocalone zostało życie 34–letniego mężczyzny, znajdującego się w kryzysie emocjonalnym.
Udana akcja poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Rajska
Policjanci oraz strażacy przeprowadzili skuteczne działania poszukiwawcze za zaginionym 44–letnim mieszkańcem Rajska. Mężczyznę na terenach zielonych w rejonie Starego Miasta namierzył policyjny dron z kamerą termowizyjną.
Wielicki dzielnicowy asp. Krzysztof Nowak uczestniczył w maju dziewięciokrotnie w ustaleniu miejsca pobytu osób poszukiwanych i w ich zatrzymaniu
Policjanci wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Tylko w maju br. na terenie powiatu wielickiego, dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali siedemnastu poszukiwanych. Przy zatrzymaniu dziewięciu z nich, brał udział asp. Krzysztof Nowak.
Zaginiona 42 – latka odnaleziona
Ponad dwie godziny, policjanci, strażacy i rodzina intensywnie przeczesywali okolice w poszukiwaniu zaginionej 42 – letniej mieszkanki gminy Zator, w powiecie oświęcimskim. Kobieta nie wróciła z pracy do domu. Z przesyłanych wiadomości sms wynikało, że może targnąć się na własne życie. Po odnalezieniu trafiła pod opiekę lekarzy.
Zaginiona 71 – latka odnaleziona podczas akcji poszukiwawczej
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz podległych Komisariatów Policji wspólnie ze strażakami przeprowadzili poszukiwania 71 – letniej mieszkanki Oświęcimia. Kobieta została odnaleziona w kompleksie leśnym. Okazało się, że zabłądziła wracając ze sklepu do domu.
Zaginiony 9-latek odnaleziony przez policjantów z OPP
Wczoraj policjanci I Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Krakowie udowodnili, że ich gotowość do działania w trybie "alarmowym" ma rzeczywiste znaczenie. Odnaleźli zaginione dziecko po 10 minutach od przyjęcia wezwania.
Zakończono poszukiwania zaginionej 77-latki
Trwające od 7 listopada 2024 roku szeroko zakrojone poszukiwania za 77-letnią kobietą zostały zakończone. Wczoraj (9.01.br.) policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu wspólnie z policjantami z Zespołu Prac Podwodnych Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, przeszukując koryto rzeki Biała Przemsza w rejonie kompleksu leśnego niedaleko miejscowości Golczowice odnaleźli ciało zaginionej 77-latki.