Tag Brzeszcze
Rozmiar czcionki
- Mieszkańcy oraz dzielnicowi pomogli seniorowi wrócić do domu Dzielnicowi Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim pod opiekę rodziny oddali 92–latka cierpiącego na zaniki pamięci. Seniora chodzącego po osiedlowych uliczkach w pantoflach dostrzegli mieszkańcy.
- Naruszył prokuratorskie zakazy trafił do aresztu śledczego Policja, Prokuratura oraz Sąd działając na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem, podejmują zdecydowanie działania wobec sprawców przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Przekonał się o tym 42-letni mieszkaniec Brzeszcz, w powiecie oświęcimskim, Mężczyzna naruszył prokuratorski zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą partnerką, w związku z tym został osadzony w areszcie śledczym.
- Nastolatek wezwał służby, gdy zauważył niezabezpieczoną studzienkę 16 – letni mieszkaniec Brzeszcz, w powiecie oświęcimskim, wracając pieszo z treningu zauważył brak pokrywy na studzience telekomunikacyjnej. Natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy 112. Zrobił to, aby uchronić innych pieszych przed nieszczęśliwym wypadkiem.
- Nietrzeźwy kierowca okazał się poszukiwanym przestępcą drogowym. Wpadł w ręce dzielnicowych z Brzeszcz. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Poszukiwany 45-latek wsiadając za kierownicę złamał również trzy obowiązujące go zakazy kierowania.
- Oświęcim. Brzeszcze. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji oraz Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj mieli wyroki za przestępstwa narkotykowe.
- Oszuści metodą na policjanta CBŚP wyłudzili 50 tysięcy złotych Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują oszustów, którzy podając się za policjanta Centralnego Biura Śledczego Policji, wyłudzili 50 000 złotych od 70 – letniej mieszkanki Brzeszcz.
- Policjanci namierzyli trzech złodziei oraz dwóch poszukiwanych Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, przeprowadzili skuteczną akcję podczas której zatrzymali dwóch sprawców podejrzanych o kradzież sklepową oraz dwóch poszukiwanych mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Trzeci ze złodziei w ręce funkcjonariuszy oddał się sam.
- Policjanci pospieszyli z pomocą rannemu mężczyźnie Dzielnicowy oraz policjant z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach, podczas służby udzielili pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie. Dzięki ich reakcji 51 – latek, który upadając na chodnik doznał urazu głowy szybko otrzymał specjalistyczną pomoc.
- Policjanci z Brzeszcz zatrzymali seryjnego włamywacza Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach rozliczają zatrzymanego 30 – latka z popełnionych przestępstw . Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie trzech włamań do domów jednorodzinnych, do których doszło w ostatnim okresie.
- Policjanci z oświęcimskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwą kierującą Policjanci z oświęcimskiej drogówki, podczas kontroli drogowej zatrzymali nietrzeźwą kierującą samochodem osobowym. 56-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego, wsiadła za kierownicę fiata, mając w organizmie 1,4 promila alkoholu.
- Policjanci z powiatu oświęcimskiego pomogli mężczyźnie w kryzysie emocjonalnym Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach ratowali życie mieszkańca Brzeszcz. Ranny mężczyzna, który przeszedł kryzys emocjonalny, pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala.
- Policjanci zabezpieczyli 27 automatów do gier hazardowych Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim, zabezpieczyli 27 nieczynnych automatów do gier hazardowych. Znajdowały się one na terenie jednej z posesji w gminie Brzeszcze. Do sprawy zatrzymano 41-letniego obywatela Ukrainy, który odpowie również za posiadanie marihuany.
- Policjanci zatrzymali nietrzeźwą matkę pięciolatka Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim podczas interwencji, zatrzymali 27–letnią mieszkankę powiatu pszczyńskiego. Kobieta będąc w stanie nietrzeźwości sprawowała opiekę nad swoim pięcioletnim synem.
- Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 58 – letniego mieszkańca Brzeszcz, podejrzanego o kierowanie samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Drogowy przestępca miał w organizmie 3,3 promila alkoholu. Wpadł dzięki prawidłowej reakcji świadka.
- Policjanci zatrzymali podejrzanego o propagowanie nazizmu Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o propagowanie nazizmu.
- Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji drogowej. Jest podejrzany o jazdę w stanie nietrzeźwości. Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim zatrzymali 41-letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz doprowadzenie do kolizji drogowej.
- Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim zatrzymali złodzieja, odzyskali skradziony przez niego rower, który zwrócili pokrzywdzonemu
- Policyjny i prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla 27–latka podejrzanego o znęcanie nad żoną Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 27–letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie fizyczne i psychiczne nad żoną. Domowy agresor otrzymał policyjny i prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, a także zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.
- Policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla 33–latka podejrzanego o znęcanie nad partnerką Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, wobec 33–letniego mieszkańca Brzeszcz, wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z partnerką. Mężczyzna jest podejrzewany o znęcanie fizyczne i psychiczne nad konkubiną.
- Policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla sprawcy podejrzanego o znęcanie nad partnerką Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 56 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzewany o znęcanie się nad partnerką. Otrzymał policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz kontaktu oraz zbliżania się do pokrzywdzonej.
Mieszkańcy oraz dzielnicowi pomogli seniorowi wrócić do domu
Dzielnicowi Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim pod opiekę rodziny oddali 92–latka cierpiącego na zaniki pamięci. Seniora chodzącego po osiedlowych uliczkach w pantoflach dostrzegli mieszkańcy.
Naruszył prokuratorskie zakazy trafił do aresztu śledczego
Policja, Prokuratura oraz Sąd działając na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem, podejmują zdecydowanie działania wobec sprawców przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Przekonał się o tym 42-letni mieszkaniec Brzeszcz, w powiecie oświęcimskim, Mężczyzna naruszył prokuratorski zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą partnerką, w związku z tym został osadzony w areszcie śledczym.
Nastolatek wezwał służby, gdy zauważył niezabezpieczoną studzienkę
16 – letni mieszkaniec Brzeszcz, w powiecie oświęcimskim, wracając pieszo z treningu zauważył brak pokrywy na studzience telekomunikacyjnej. Natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy 112. Zrobił to, aby uchronić innych pieszych przed nieszczęśliwym wypadkiem.
Nietrzeźwy kierowca okazał się poszukiwanym przestępcą drogowym. Wpadł w ręce dzielnicowych z Brzeszcz.
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Poszukiwany 45-latek wsiadając za kierownicę złamał również trzy obowiązujące go zakazy kierowania.
Oświęcim. Brzeszcze. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji oraz Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj mieli wyroki za przestępstwa narkotykowe.
Oszuści metodą na policjanta CBŚP wyłudzili 50 tysięcy złotych
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują oszustów, którzy podając się za policjanta Centralnego Biura Śledczego Policji, wyłudzili 50 000 złotych od 70 – letniej mieszkanki Brzeszcz.
Policjanci namierzyli trzech złodziei oraz dwóch poszukiwanych
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, przeprowadzili skuteczną akcję podczas której zatrzymali dwóch sprawców podejrzanych o kradzież sklepową oraz dwóch poszukiwanych mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Trzeci ze złodziei w ręce funkcjonariuszy oddał się sam.
Policjanci pospieszyli z pomocą rannemu mężczyźnie
Dzielnicowy oraz policjant z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach, podczas służby udzielili pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie. Dzięki ich reakcji 51 – latek, który upadając na chodnik doznał urazu głowy szybko otrzymał specjalistyczną pomoc.
Policjanci z Brzeszcz zatrzymali seryjnego włamywacza
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach rozliczają zatrzymanego 30 – latka z popełnionych przestępstw . Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie trzech włamań do domów jednorodzinnych, do których doszło w ostatnim okresie.
Policjanci z oświęcimskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwą kierującą
Policjanci z oświęcimskiej drogówki, podczas kontroli drogowej zatrzymali nietrzeźwą kierującą samochodem osobowym. 56-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego, wsiadła za kierownicę fiata, mając w organizmie 1,4 promila alkoholu.
Policjanci z powiatu oświęcimskiego pomogli mężczyźnie w kryzysie emocjonalnym
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach ratowali życie mieszkańca Brzeszcz. Ranny mężczyzna, który przeszedł kryzys emocjonalny, pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala.
Policjanci zabezpieczyli 27 automatów do gier hazardowych
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim, zabezpieczyli 27 nieczynnych automatów do gier hazardowych. Znajdowały się one na terenie jednej z posesji w gminie Brzeszcze. Do sprawy zatrzymano 41-letniego obywatela Ukrainy, który odpowie również za posiadanie marihuany.
Policjanci zatrzymali nietrzeźwą matkę pięciolatka
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim podczas interwencji, zatrzymali 27–letnią mieszkankę powiatu pszczyńskiego. Kobieta będąc w stanie nietrzeźwości sprawowała opiekę nad swoim pięcioletnim synem.
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 58 – letniego mieszkańca Brzeszcz, podejrzanego o kierowanie samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Drogowy przestępca miał w organizmie 3,3 promila alkoholu. Wpadł dzięki prawidłowej reakcji świadka.
Policjanci zatrzymali podejrzanego o propagowanie nazizmu
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o propagowanie nazizmu.
Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji drogowej. Jest podejrzany o jazdę w stanie nietrzeźwości.
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim zatrzymali 41-letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz doprowadzenie do kolizji drogowej.
Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim zatrzymali złodzieja, odzyskali skradziony przez niego rower, który zwrócili pokrzywdzonemu
Policyjny i prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla 27–latka podejrzanego o znęcanie nad żoną
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 27–letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie fizyczne i psychiczne nad żoną. Domowy agresor otrzymał policyjny i prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, a także zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.
Policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla 33–latka podejrzanego o znęcanie nad partnerką
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, wobec 33–letniego mieszkańca Brzeszcz, wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z partnerką. Mężczyzna jest podejrzewany o znęcanie fizyczne i psychiczne nad konkubiną.
Policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania dla sprawcy podejrzanego o znęcanie nad partnerką
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 56 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzewany o znęcanie się nad partnerką. Otrzymał policyjny nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz kontaktu oraz zbliżania się do pokrzywdzonej.