Tag krajowa mapa zagrożeń
Rozmiar czcionki
- Sądeczanie od 7 lat korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nanieśli już ponad 19 tysięcy zgłoszeń Dzięki niej mamy większy wpływ na bezpieczeństwo w naszym najbliższym otoczeniu. Mowa o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, która już od 7 lat skutecznie ułatwia kontakt obywateli z Policją. W tym czasie mieszkańcy Sądecczyzny chętnie dzielili się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższej okolicy, nanosząc na mapę ponad 19 tysięcy zgłoszeń, z czego 54,4% zostało potwierdzonych przez policjantów.
- 6 lat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w Małopolsce Swoje szóste urodziny obchodzi Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (KMZB), która od 5 października 2016 roku funkcjonuje na terenie całego kraju. To nowoczesne interaktywne narzędzie pozwala w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób przekazać Policji informacje o zagrożeniach w wybranych 24 kategoriach, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców negatywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa. KMZB w Małopolsce ciągle cieszy się olbrzymim zainteresowaniem od czasu wdrożenia projektu.
- Sądeczanie od 6 lat korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nanieśli już 15 tysięcy zagrożeń Dzięki niej mamy większy wpływ na bezpieczeństwo w naszym najbliższym otoczeniu. Mowa o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, która już od 6 lat skutecznie ułatwia kontakt obywateli z Policją. W tym czasie mieszkańcy Sądecczyzny chętnie dzielili się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższej okolicy, nanosząc na mapę 15 tysięcy zgłoszeń, z czego 54% zostało potwierdzonych przez policjantów.
- Sądeczanie aktywnie korzystają z KMZB. W 2021 roku nanieśli na mapę ponad 3 tys. zagrożeń Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie komunikacji ułatwiające mieszkańcom kontakt z Policją. Platforma działa już od ponad 5 lat, a sądeczanie nadal chętnie dzielą się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. W 2021 roku mieszkańcy Sądecczyzny nanieśli na mapę 3146 zgłoszeń, z czego blisko 55% zostało potwierdzonych przez policjantów.