Tag bezpieczeństwo na drodze
Rozmiar czcionki
- Zimowe warunki na drogach Sądecczyzny. Policjanci apelują o ostrożność Mimo kalendarzowej wiosny zimowa aura powróciła na Sądecczyznę. W związku z opadami śniegu i marznącego deszczu policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, natomiast do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.
- „Bezpieczny motocyklista” – działania wadowickiej drogówki na terenie powiatu Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Wadowic przeprowadzili akcję pn. „Bezpieczny motocyklista”. Działania miały na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów, a co za tym idzie, zmniejszenie liczby osób zabitych i rannych na drogach.
- „Czy wizja zero jest możliwa” – konferencja z udziałem przedstawicieli Policji oraz innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na krakowskich drogach 14 i 15 marca br. w Hotelu „Swing” w Krakowie, odbyła się konferencja zorganizowana przez Komendę Miejską Policji w Krakowie pod hasłem „Czy wizja zero jest możliwa?”. W spotkaniu, oprócz policjantów, wzięli również udział przedstawiciele instytucji, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach. Celem spotkania było przedstawienie stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Krakowa, z uwzględnieniem przedsięwzięć podmiotów współpracujących z Policją oraz działalności profilaktycznej, a także próba odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwe, aby w Krakowie nie dochodziło do wypadków ze skutkiem śmiertelnym.
- „Jabłuszko – cytrynka” – policyjna akcja w Stanisławiu Górnym Cytryna zamiast mandatu, natomiast jabłko dla kierowców, którzy przestrzegali przepisów ruchu drogowego. Taką akcję przeprowadzili policjanci ruchu drogowego z wadowickiej komendy wraz z uczniami szkoły podstawowej w Stanisławiu Górnym, która przystąpiła do konkursu „Odblaskowa szkoła”.
Zimowe warunki na drogach Sądecczyzny. Policjanci apelują o ostrożność
Mimo kalendarzowej wiosny zimowa aura powróciła na Sądecczyznę. W związku z opadami śniegu i marznącego deszczu policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, natomiast do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.
„Bezpieczny motocyklista” – działania wadowickiej drogówki na terenie powiatu
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Wadowic przeprowadzili akcję pn. „Bezpieczny motocyklista”. Działania miały na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów, a co za tym idzie, zmniejszenie liczby osób zabitych i rannych na drogach.
„Czy wizja zero jest możliwa” – konferencja z udziałem przedstawicieli Policji oraz innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na krakowskich drogach
14 i 15 marca br. w Hotelu „Swing” w Krakowie, odbyła się konferencja zorganizowana przez Komendę Miejską Policji w Krakowie pod hasłem „Czy wizja zero jest możliwa?”. W spotkaniu, oprócz policjantów, wzięli również udział przedstawiciele instytucji, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach. Celem spotkania było przedstawienie stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Krakowa, z uwzględnieniem przedsięwzięć podmiotów współpracujących z Policją oraz działalności profilaktycznej, a także próba odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwe, aby w Krakowie nie dochodziło do wypadków ze skutkiem śmiertelnym.
„Jabłuszko – cytrynka” – policyjna akcja w Stanisławiu Górnym
Cytryna zamiast mandatu, natomiast jabłko dla kierowców, którzy przestrzegali przepisów ruchu drogowego. Taką akcję przeprowadzili policjanci ruchu drogowego z wadowickiej komendy wraz z uczniami szkoły podstawowej w Stanisławiu Górnym, która przystąpiła do konkursu „Odblaskowa szkoła”.