Tag Polanka Wielka
Rozmiar czcionki
- Pijany kierowca doprowadził do poważnej kolizji drogowej Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna, kierując samochodem w stanie nietrzeźwości, doprowadził do poważnej kolizji drogowej.
- Poszukiwany przestępca trafił za kratki na półtora roku Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 52-letniego mieszkańca Polanki Wielkiej. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko mieniu.
- Wypadek drogowy z udziałem dwójki motocyklistów O tym, że zachowanie zasad ostrożności dotyczy wszystkich poruszających się po drodze, przekonało się dwoje motocyklistów. Wczoraj (29.10.2024 r.) tuż po godzinie 12, służby ratunkowe interweniowały w Polance Wielkiej na skrzyżowaniu ulicy Długiej z ulicą Północną, gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklistów.
- 11-letni rowerzysta uderzył w samochód osobowy Dziś (17.09.br.) o godzinie 8.25 służby ratunkowe interweniowały w Polance Wielkiej na stacji paliw przy ulicy Pałacowej, gdzie doszło zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego rowerzysty i samochodu osobowego.
- Polanka Wielka. Ćwiczenia służb ratowniczych Wypadek drogowy, w wyniku którego poszkodowanych zostaje pięć osób, następnie ucieczka sprawcy i kolejny wypadek, po którym kierujący ucieka na piechotę zostawiając w samochodzie rannego pasażera. W pojeździe następuje wyciek paliwa co do doprowadza do pożaru budynku ośrodka zdrowia, powodując ewakuację personelu oraz pacjentów. Za kierowcą, który doprowadził do zdarzeń rusza policyjny pościg wraz z psem tropiącym. To na szczęście jedynie scenariusz ćwiczeń, które 11 czerwca br. przeprowadziły służby ratownicze .
- Policjanci z oświęcimskiej drogówki przerwali jazdę pijanemu kierowcy dostawczaka Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji podczas kontroli drogowej zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Polanka Wielka. Mężczyzna kierował samochodem dostawczym, mając w organizmie 1,6 promila alkoholu. Drogowy przestępca zapłaci grzywnę w postaci równowartości pojazdu, którym kierował.
- Policjanci wybili szybę w samochodzie, w którym zamknął się pijany kierowca Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, współpracując z mieszkańcami Polanki Wielkiej, zatrzymali 38 – letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna wsiadł za kierownicę po alkoholu, a także łamiąc sądownie orzeczony zakaz kierowania.
- Polanka Wielka. Policjanci zatrzymali drogowego przestępcę. Jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem dwóch narkotyków Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji wyeliminowali z ruchu drogowego kierowcę, który jest podejrzany o prowadzenie samochodu będąc pod wpływem amfetaminy i ecstasy.
- Sprawca znęcania i pobicia musiał opuścić miejsce zamieszkania. Ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji podczas interwencji domowej zatrzymali 34 – letniego mieszkańca gminy Polanka Wielka. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie nad żoną oraz pobicie teścia. Agresor otrzymał prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz kontaktu oraz zbliżania się do pokrzywdzonych, a także policyjny dozór.
- 19-latek pod wpływem narkotyków wpadł, bo przekroczył prędkość Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 19 – letniego mieszkańca gminy Przeciszów do kontroli drogowej związanej z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie narkotyków i kierowanie pod ich wpływem.