Tag konferencja
Rozmiar czcionki
- #DzielnicowyBliżejNas. Udział gorlickiej Policji w konferencji „Dzieciństwo bez przemocy – wspólna odpowiedzialność” 15 października br., w sali Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach odbyła się konferencja „Dzieciństwo bez przemocy – wspólna odpowiedzialność”, w której wzięli udział funkcjonariusze Policji wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Gorlicach nadkom. Mariuszem Piotrowskim.
- Aktywny udział funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w VI Małopolskim Kongresie Srebrnej Gospodarki. W krakowskim Kinie Kijów, odbyła się VI edycja Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
- Cykl konferencji szkoleniowych z udziałem małopolskich policjantów 2 czerwca odbyła się konferencja szkoleniowa w Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem zorganizowana przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego Panią Karolinę Załęgę we współpracy z Małopolską Policją. Spotkanie to wieńczyło cykl szkoleń odbywających się od 19 maja. Dominowała tematyka przemocy domowej, cyberbezpieczeństwa oraz o zagrożeniach związanych ze środkami psychoaktywnymi wśród młodzieży.
- Kampania społeczna „Nie daj się wciągnąć. Ta inwestycja się nie opłaca.” Konferencją zorganizowaną 12 grudnia w tarnowskim Ośrodku Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zakończył się cykl konferencji pn. „Nie ryzykuję, nie biorę” zorganizowanych w ramach kampanii społecznej pn. „Nie daj się wciągnąć. Ta inwestycja się nie opłaca.” realizowanej przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego - Panią Karolinę Załęgę przy wsparciu Departamentu Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
- Konferencja bezpieczeństwa ruchu drogowego dla Dyrektorów i Nauczycieli szkół podstawowych z udziałem małopolskich policjantów ruchu drogowego W środę 29 marca br. w Krakowie odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – wyzwania i nowe możliwości”. Jej adresatami byli Dyrektorzy i Nauczyciele szkół podstawowych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Pan Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Małopolska Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak. Konferencja zorganizowana została przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie oraz Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
- Konferencja bezpieczeństwa ruchu drogowego dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych z udziałem małopolskich policjantów ruchu drogowego 16 maja br., w Krakowie odbyła się kolejna konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – wyzwania i nowe możliwości”. Jej adresatami byli dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Barbara Nowak Małopolska Kurator Oświaty. Konferencja zorganizowana została przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie oraz Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
- Konferencja Bezpieczny Powiat Suski 2024 Policjanci, przedstawiciele oświaty oraz miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej uczestniczyli w konferencji poświęconej dwóm istotnym zagadnieniom: cyberbezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz problematyce środków odurzających. Prowadzone przez specjalistów i ekspertów wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości w tych kwestiach oraz wymianę doświadczeń.
- Konferencja Bezpieczny Powiat Suski 2025 - Zdrowe życie bez uzależnień. Policjanci, kuratorzy sądowi, przedstawiciele oświaty oraz miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej uczestniczyli w konferencji poświęconej uzależnieniom. 1 kwietnia br. w Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej odbyła konferencja pn. Bezpieczny Powiat Suski 2025 – Zdrowe życie bez uzależnień. Prowadzone przez specjalistów wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości w tych kwestiach oraz wymianę doświadczeń.
- Konferencja dla przedstawicieli oświaty w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu z udziałem małopolskich policjantów W piątek (5.04.br.) w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, odbyła się konferencja naukowa pn. „Choroby wieku młodzieńczego”, skierowana do przedstawicieli oświaty oraz instytucji prowadzonych przez samorząd powiatowy, mających na co dzień kontakt z młodzieżą. Wydarzenie poświęcone było edukacji w zakresie profilaktyki chorób i zaburzeń rozwoju wieku młodzieńczego, konsekwencji zdrowotnych i prawnych zażywania substancji psychoaktywnych oraz rozpoznawania kryzysów emocjonalnych.
- Konferencja dotycząca uzależnień wśród dzieci i młodzieży Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie wspólnie z Komisariatem Policji w Skale zorganizowali konferencję pt. „Przeciwdziałania uzależnieniom poprzez wzmacnianie kondycji psychicznej”
- Konferencja edukacyjna dotycząca kart rowerowych dla uczniów Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie uczestniczyła w konferencji edukacyjnej „Rola i obowiązki dyrektora szkoły podstawowej w wydawaniu uczniom karty rowerowej”
- Konferencja pt. „Bezpieczny powrót do szkoły” Wczoraj, w siedzibie miechowskiego Domu Kultury odbyła się konferencja o tematyce "Bezpieczny powrót do szkoły". W trakcie konferencji przedstawiono zagadnienia przeciwdziałania cyberprzemocy i innych zagrożeń występujących w sieci oraz została szczegółowo omówiona problematyka cyberbezpieczeństwa.
- Konferencja szkoleniowa dla małopolskich policjantów realizujących projekt „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka, reagowanie” Wydarzenie to było organizowane przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową Państwowy Instytut Badawczy (NASK PIB), Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.
- Konferencja szkoleniowa z udziałem małopolskich policjantów „Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży” to temat II konferencji szkoleniowej, w której prelegentami byli m.in. funkcjonariusze Wydziału Prewencji KWP w Krakowie.
- Konferencja szkoleniowa „Rodzina – wsparcie, profilaktyka zachowań ryzykownych” Konferencja, której odbiorcami byli nauczyciele, psycholodzy, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej, kuratorzy sądowi oraz funkcjonariusze Policji z województwa małopolskiego, odbyła się 28 października br.w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa.
- Konferencja „Dobrostan funkcjonariuszy służb mundurowych podstawą bezpieczeństwa społecznego” 5 listopada br. w Uniwersytecie Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie odbyła się konferencja naukowo- szkoleniowa pod tytułem „Dobrostan funkcjonariuszy służb mundurowych postawą bezpieczeństwa społecznego”. Organizatorem konferencji był dr Michał Zabojszcz -dyrektor SP ZOZ MSWiA w Krakowie, a patronat honorowy nad konferencją objęli: insp. Artur Bednarek – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, st. bryg. Przemysław Przęczek – Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz goszczący nas dr Maciej Kluz – Rektor Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
- Konferencja „Działania profilaktyczne i prewencyjne w społecznościach lokalnych wobec współczesnych wyzwań cywilizacyjnych” Wczoraj (20.09.br.) w Dąbrowskim Domu Kultury odbyła się konferencja naukowa pt. „Działania profilaktyczne i prewencyjne w społecznościach lokalnych wobec współczesnych wyzwań cywilizacyjnych. Organizatorami konferencji był Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Dąbrowa Tarnowska. Głównym celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy i świadomości na temat profilaktyki w bezpieczeństwie zwłaszcza społeczności lokalnej, a także wśród dzieci i młodzieży.
- Konferencja „Przemoc i agresja w szkole/placówce oświatowej. Jak im przeciwdziałać?” 12 czerwca br., w sali Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach odbyła się konferencja „Przemoc i agresja w szkole/placówce oświatowej – Jak im przeciwdziałać?”. Współorganizatorami konferencji byli: Pani Maria Gubała – Starosta Gorlicki, Pan Witold Kochan – Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego oraz nadkom. Mariusz Piotrowski – Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach. Celem konferencji było wypracowanie wniosków, sugestii, czy propozycji rozwiązań, które pozwolą zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.
- Krakowscy policjanci uczestniczyli w konferencji inaugurującej XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników Krakowscy policjanci uczestniczyli w konferencji prasowej inaugurującej XV edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, która odbyła się w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Podczas wydarzenia zaprezentowano projekt MOC- Mistrzostwa Obrony Cywilnej i Pojazdów Specjalnych pn. „Siła wiedzy, moc działania”.
- Małopolska europejskim liderem działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego Od 25 do 27 maja br. odbyła się X edycja KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2022, w której uczestniczył mł. insp. Maciej Rymar Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie.
#DzielnicowyBliżejNas. Udział gorlickiej Policji w konferencji „Dzieciństwo bez przemocy – wspólna odpowiedzialność”
15 października br., w sali Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach odbyła się konferencja „Dzieciństwo bez przemocy – wspólna odpowiedzialność”, w której wzięli udział funkcjonariusze Policji wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Gorlicach nadkom. Mariuszem Piotrowskim.
Aktywny udział funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w VI Małopolskim Kongresie Srebrnej Gospodarki.
W krakowskim Kinie Kijów, odbyła się VI edycja Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Cykl konferencji szkoleniowych z udziałem małopolskich policjantów
2 czerwca odbyła się konferencja szkoleniowa w Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem zorganizowana przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego Panią Karolinę Załęgę we współpracy z Małopolską Policją. Spotkanie to wieńczyło cykl szkoleń odbywających się od 19 maja. Dominowała tematyka przemocy domowej, cyberbezpieczeństwa oraz o zagrożeniach związanych ze środkami psychoaktywnymi wśród młodzieży.
Kampania społeczna „Nie daj się wciągnąć. Ta inwestycja się nie opłaca.”
Konferencją zorganizowaną 12 grudnia w tarnowskim Ośrodku Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zakończył się cykl konferencji pn. „Nie ryzykuję, nie biorę” zorganizowanych w ramach kampanii społecznej pn. „Nie daj się wciągnąć. Ta inwestycja się nie opłaca.” realizowanej przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego - Panią Karolinę Załęgę przy wsparciu Departamentu Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Konferencja bezpieczeństwa ruchu drogowego dla Dyrektorów i Nauczycieli szkół podstawowych z udziałem małopolskich policjantów ruchu drogowego
W środę 29 marca br. w Krakowie odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – wyzwania i nowe możliwości”. Jej adresatami byli Dyrektorzy i Nauczyciele szkół podstawowych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Pan Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Małopolska Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak. Konferencja zorganizowana została przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie oraz Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Konferencja bezpieczeństwa ruchu drogowego dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych z udziałem małopolskich policjantów ruchu drogowego
16 maja br., w Krakowie odbyła się kolejna konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – wyzwania i nowe możliwości”. Jej adresatami byli dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Barbara Nowak Małopolska Kurator Oświaty. Konferencja zorganizowana została przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie oraz Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Konferencja Bezpieczny Powiat Suski 2024
Policjanci, przedstawiciele oświaty oraz miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej uczestniczyli w konferencji poświęconej dwóm istotnym zagadnieniom: cyberbezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz problematyce środków odurzających. Prowadzone przez specjalistów i ekspertów wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości w tych kwestiach oraz wymianę doświadczeń.
Konferencja Bezpieczny Powiat Suski 2025 - Zdrowe życie bez uzależnień.
Policjanci, kuratorzy sądowi, przedstawiciele oświaty oraz miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej uczestniczyli w konferencji poświęconej uzależnieniom. 1 kwietnia br. w Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej odbyła konferencja pn. Bezpieczny Powiat Suski 2025 – Zdrowe życie bez uzależnień. Prowadzone przez specjalistów wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości w tych kwestiach oraz wymianę doświadczeń.
Konferencja dla przedstawicieli oświaty w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu z udziałem małopolskich policjantów
W piątek (5.04.br.) w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, odbyła się konferencja naukowa pn. „Choroby wieku młodzieńczego”, skierowana do przedstawicieli oświaty oraz instytucji prowadzonych przez samorząd powiatowy, mających na co dzień kontakt z młodzieżą. Wydarzenie poświęcone było edukacji w zakresie profilaktyki chorób i zaburzeń rozwoju wieku młodzieńczego, konsekwencji zdrowotnych i prawnych zażywania substancji psychoaktywnych oraz rozpoznawania kryzysów emocjonalnych.
Konferencja dotycząca uzależnień wśród dzieci i młodzieży
Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie wspólnie z Komisariatem Policji w Skale zorganizowali konferencję pt. „Przeciwdziałania uzależnieniom poprzez wzmacnianie kondycji psychicznej”
Konferencja edukacyjna dotycząca kart rowerowych dla uczniów
Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie uczestniczyła w konferencji edukacyjnej „Rola i obowiązki dyrektora szkoły podstawowej w wydawaniu uczniom karty rowerowej”
Konferencja pt. „Bezpieczny powrót do szkoły”
Wczoraj, w siedzibie miechowskiego Domu Kultury odbyła się konferencja o tematyce "Bezpieczny powrót do szkoły". W trakcie konferencji przedstawiono zagadnienia przeciwdziałania cyberprzemocy i innych zagrożeń występujących w sieci oraz została szczegółowo omówiona problematyka cyberbezpieczeństwa.
Konferencja szkoleniowa dla małopolskich policjantów realizujących projekt „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka, reagowanie”
Wydarzenie to było organizowane przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową Państwowy Instytut Badawczy (NASK PIB), Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.
Konferencja szkoleniowa z udziałem małopolskich policjantów
„Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży” to temat II konferencji szkoleniowej, w której prelegentami byli m.in. funkcjonariusze Wydziału Prewencji KWP w Krakowie.
Konferencja szkoleniowa „Rodzina – wsparcie, profilaktyka zachowań ryzykownych”
Konferencja, której odbiorcami byli nauczyciele, psycholodzy, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej, kuratorzy sądowi oraz funkcjonariusze Policji z województwa małopolskiego, odbyła się 28 października br.w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa.
Konferencja „Dobrostan funkcjonariuszy służb mundurowych podstawą bezpieczeństwa społecznego”
5 listopada br. w Uniwersytecie Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie odbyła się konferencja naukowo- szkoleniowa pod tytułem „Dobrostan funkcjonariuszy służb mundurowych postawą bezpieczeństwa społecznego”. Organizatorem konferencji był dr Michał Zabojszcz -dyrektor SP ZOZ MSWiA w Krakowie, a patronat honorowy nad konferencją objęli: insp. Artur Bednarek – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, st. bryg. Przemysław Przęczek – Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz goszczący nas dr Maciej Kluz – Rektor Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
Konferencja „Działania profilaktyczne i prewencyjne w społecznościach lokalnych wobec współczesnych wyzwań cywilizacyjnych”
Wczoraj (20.09.br.) w Dąbrowskim Domu Kultury odbyła się konferencja naukowa pt. „Działania profilaktyczne i prewencyjne w społecznościach lokalnych wobec współczesnych wyzwań cywilizacyjnych. Organizatorami konferencji był Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Dąbrowa Tarnowska. Głównym celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy i świadomości na temat profilaktyki w bezpieczeństwie zwłaszcza społeczności lokalnej, a także wśród dzieci i młodzieży.
Konferencja „Przemoc i agresja w szkole/placówce oświatowej. Jak im przeciwdziałać?”
12 czerwca br., w sali Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach odbyła się konferencja „Przemoc i agresja w szkole/placówce oświatowej – Jak im przeciwdziałać?”. Współorganizatorami konferencji byli: Pani Maria Gubała – Starosta Gorlicki, Pan Witold Kochan – Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego oraz nadkom. Mariusz Piotrowski – Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach. Celem konferencji było wypracowanie wniosków, sugestii, czy propozycji rozwiązań, które pozwolą zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.
Krakowscy policjanci uczestniczyli w konferencji inaugurującej XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
Krakowscy policjanci uczestniczyli w konferencji prasowej inaugurującej XV edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, która odbyła się w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Podczas wydarzenia zaprezentowano projekt MOC- Mistrzostwa Obrony Cywilnej i Pojazdów Specjalnych pn. „Siła wiedzy, moc działania”.
Małopolska europejskim liderem działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego
Od 25 do 27 maja br. odbyła się X edycja KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2022, w której uczestniczył mł. insp. Maciej Rymar Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie.